Rzutniki obrazu dla domu i biura

Projektory to urządzenia wyświetlające przekazywany obraz na dowolną powierzchnię - wysuwany ekran, ścianę, itp.. Mogą one z powodzeniem zastąpić klasyczne wyświetlacze, takie jak monitory i telewizory, oferując zbliżoną jakość obrazu oraz dużo większe możliwości aranżacji. Wiele z nich posiada również szereg udogodnień i aplikacji, co pozwala im pracować jako niezależne urządzenia z możliwością połączenia z siecią oraz innymi urządzeniami w sposób zarówno przewodowy, jak i bezprzewodowy.

Projektory i tablice (84)

Projektory służą do wyświetlania obrazów na dowolnej powierzchni. Idealnie sprawdzą się w użytku zarówno w biurze podczas wszelkiego rodzaju prezentacji, jak i w domowym zaciszu do oglądania filmów i zdjęć ze znajomymi. Wysokiej jakości układ optyczny oferuje dobrej jakości obraz.

Projektory wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i posiadają solidną konstrukcję. Cechują się nowoczesnym i atrakcyjnym wzornictwem, dzięki czemu wpasują się w każde wnętrze dodając estetyki. Pozwalają na komfortowe działanie niemal w każdych warunkach oświetleniowych. Niektóre modele zostały wyposażone w przydatne aplikacje zwiększające komfort oraz ułatwiające obsługę urządzeń.