0
0,00 zł

Projektory multimedialne i tablice interaktywne do domu i biura

Projektory multimedialne to urządzenia, które umożliwiają wyświetlanie obrazów lub filmów na dużych powierzchniach, takich jak ekrany, ściany czy płótna. Jeśli szukasz urządzenia, które pozwoli Ci na projekcję filmów w domowym zaciszu, prezentacje biznesowe w pracy czy też projekcje multimedialne w szkole, czy na uczelni, to warto zainteresować się naszą ofertą projektorów.

Tablice interaktywne, znane również jako tablice dotykowe, to urządzenia elektroniczne, które pozwalają na interaktywną prezentację treści na ekranie. Są one używane w szkołach, uniwersytetach, firmach, salach konferencyjnych i innych miejscach, gdzie wymagana jest interaktywna prezentacja danych.

Projektory i tablice (15)

Czym jest i do czego służy projektor multimedialny?

Projektory to urządzenia, które umożliwiają wyświetlanie obrazów lub filmów na dużych powierzchniach, takich jak ekrany, ściany czy płótna. Jeśli szukasz urządzenia, które pozwoli Ci na projekcję filmów w domowym zaciszu, prezentacje biznesowe w pracy czy też projekcje multimedialne w szkole, czy na uczelni, to warto zainteresować się naszą ofertą projektorów.

Nasza oferta obejmuje różne modele rzutników, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, jasnością obrazu oraz łatwością obsługi. Możesz wybrać projektory, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom - lżejsze i bardziej poręczne, lub solidniejsze, które sprawdzą się na większych przestrzeniach.

Projektor multimedialny do domu

Jak działa projektor?

Projektor wyświetla obraz na dowolnej powierzchni, czerpiąc go z zewnętrznego źródła jak komputer, odtwarzacz DVD czy zestaw kina domowego. Urządzenie do prawidłowego wyświetlania obrazu wykorzystuje źródło światła, jakim jest dioda LED oraz układ optyczny. Wyróżniamy dwa rodzaje projektorów: LCD oraz DLP. Projektory LCD zostały wyposażone w matrycę ciekłokrystaliczną przez, którą przechodzi źródło światła, co skutkuje wyświetleniem obrazu. Wewnątrz urządzenia znajdują się trzy matryce odpowiedzialne za wyświetlanie podstawowych kolorów: czerwonego, niebieskiego i zielonego. Sprzęt wyprodukowany w tej technologii oferuje wyraźny obraz o jaskrawych kolorach i równomiernej jasności. Projektor wykonany z technologii DLP posiada mikroprocesor oraz specjalny układ mikroluster, które odbijają strumień światła pochodzący z lampy. Dzięki temu zyskujemy łagodną barwę i znakomity kontrast.

Rzutnik multimedialny do oglądania filmów

Zalety projektorów

Dzięki naszym projektorom będziesz mógł cieszyć się wysokiej jakości obrazem na dużych powierzchniach, co pozwoli na jeszcze lepsze doznania podczas oglądania filmów czy prezentacji. W naszej ofercie znajdziesz projektory z różnymi rozdzielczościami, które pozwolą na uzyskanie obrazu o jak najlepszej jakości.

Zróżnicowany wybór naszych projektorów daje ogromne możliwości użytkowania, gdziekolwiek sobie wymarzysz! Oferujemy modele przeznaczone dla biznesu jak i również użytku domowego, co dostarczy doznań niczym z sali kinowej. Wyjazd ze znajomymi na biwak? Żaden problem, nasze projektory przenośne z pewnością sprawią, że będą to niezapomniane chwile.

Oglądanie filmu przy użyciu projektora

Czym jest i do czego służy tablica interaktywna?

Tablice interaktywne, znane również jako tablice dotykowe, to urządzenia elektroniczne, które pozwalają na interaktywną prezentację treści na ekranie. Są one używane w szkołach, uniwersytetach, firmach, salach konferencyjnych i innych miejscach, gdzie wymagana jest interaktywna prezentacja danych. Tablice pozwalają użytkownikom na łatwe i szybkie dzielenie się informacjami z innymi osobami, a także umożliwiają pracę w grupie, poprzez możliwość jednoczesnego korzystania z ekranu przez wielu użytkowników.

Tablice interaktywne składają się z ekranu dotykowego oraz specjalnego oprogramowania, które umożliwia wykorzystanie różnych funkcji, takich jak pisanie na ekranie, rysowanie, wybieranie, przeciąganie i upuszczanie elementów, a także włączanie multimediów, takich jak filmy i zdjęcia.

Tablica interaktywna w biurze

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium