0
0,00 zł

Wagi elektroniczne

Wagi elektroniczne, to urządzenia, które sprawdzą się w halach produkcyjnych, magazynach bądź hurtowniach, dając możliwość sprawdzenia masy dowolnego produktu. To najbardziej różnorodna grupa wag elektronicznych. Wyświetlany pomiar wagi produktu jest dokładny i precyzyjny. Urządzenia ważące wykonane są z wysokiej jakości mocnej stali, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe.

Wagi przemysłowe cechują się precyzyjnym i dokładnym pomiarem wyświetlanym na przejrzystym wyświetlaczu. Wyposażone są w szereg przydatnych funkcji, które nie tylko ułatwiają pracę, ale wpływają również na prostotę i łatwość obsługi.

 

Wagi elektroniczne (49)

Wagi elektroniczne

Wagi elektroniczne to przydatne urządzenia wykorzystywane w branżach przemysłowych, służące do sprawdzania masy dowolnych produktów. Oferują precyzyjny i dokładny pomiar. Wykonane zostały z mocnej stali, co gwarantuje wytrzymałość i odporność.

Urządzenia ważące różnią się sposobem ważenia poszczególnych towarów. Wybór odpowiedniego sprzętu zależy od rodzaju prowadzonej działalności, a także gabarytów produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo wagi sklepowe, hakowe oraz platformowe, co daje możliwość dopasowania danego urządzenia do własnych potrzeb. Szukając odpowiedniego modelu, należy sprawdzić przede wszystkim maksymalne obciążenie nominalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wagi sklepowe z maksymalnym obciążeniem do 40 kg, jak i przemysłowe wagi do 3t. Nie wiesz, jaka waga będzie dla Ciebie odpowiednia? Napisz lub zadzwoń do nas, a nasi specjaliści doradzą Tobie w doborze odpowiedniej wagi elektronicznej dla Twojej firmy.

Waga elektroniczna do ważenia towarów

Jakie wyróżniamy wagi elektroniczne?

Wagi przemysłowe możemy podzielić na wiele grup wag o różnych konstrukcjach i zastosowaniach. Poniżej przedstawiamy krótkie charakterystyki wag elektronicznych.

Wagi sklepowe

To najpopularniejszy rodzaj wag stosowanych w handlu. Zazwyczaj są to niezbyt duże urządzenia o zakresie ważenia nieprzekraczającym kilkudziesięciu kilogramów. Ich kompaktowa konstrukcja pomaga zaoszczędzić przestrzeń roboczą, dzięki czemu idealnie nadają się do użytku nawet w małych sklepach spożywczych czy warzywniczych.

Wagi platformowe

Ten rodzaj wag przeznaczony został do ważenia produktów wielkogabarytowych i ciężkich. Wyposażone są w metalową i wytrzymałą platformą, na której umieszcza się towary celem zważenia. Specjalne żłobienia, zapobiegają przesuwaniu się ważonych produktów. Panel sterujący z wyświetlaczami pozwala na precyzyjne odczytanie pomiaru oraz wybór różnego rodzaju funkcji oferowanych przez sprzęt ważący.

Tego rodzaju urządzenie sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie pracownicy mają do czynienia z produktami o dużym gabarycie.

Wagi paletowe

Specjalistyczne wagi wykorzystywane w magazynach oraz przedsiębiorstwach spedycyjno-logistycznych. Pozwalają zważyć masę palety wraz z umieszczonym na niej towarem.

Wagi hakowe

Wagi podwieszane to profesjonalne urządzenia wyposażone w specjalny hak, na którym umieszcza się produkty, celem sprawdzenia masy. Zostały przeznaczone do zawieszenia. Dedykowane do dokonywania pomiarów masy towarów i surowców wielkogabarytowych oraz posiadających niestandardowe kształty. Idealnie sprawdzą się jako wagi magazynowe czy do użytku w gospodarstwie rolnym.

Wisząca waga elektroniczna hakowa w magazynie

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium