0
0,00 zł
Historia

Budowanie naszej marki

Jesteśmy na rynku już od ponad 10 lat. Przez ten czas zdobyliśmy tysiące zadowolonych klientów z Polski i całego świata.

Logo

Logo sklepu HDWR, charakteryzujące nasze wysokiej jakości produkty ze stale rosnącego asortymentu, istnieje na rynku od 2009 roku. Przez ten czas, zdobyło ono zaufanie tysięcy klientów w Polsce i za granicą.
Logo HDWR to zastrzeżony znak towarowy. Posiada Świadectwo Rejestracji, które zostało wystawione dla przedstawionego poniżej znaku.

Znak jest zastrzeżony i honorowany w całej Unii Europejskiej. Wszystkie dane dotyczące tego znaku zapisane są w Rejestrze znaków towarowych Unii Europejskiej. Świadectwo można pobrać klikając tutaj.

Gratisy do zamówień

Dokonując zakupu w sklepie internetowym HDWR do każdego zamówienia dołączamy notes z logiem firmy / podkładkę pod kubek. Poniżej przedstawiamy widełki wartości zamówień i poszczególne upominki, które do nich dodajemy.

500 zł

Składając zamówienie powyżej 500 zł, otrzymujesz długopis z logo firmy HDWR.

1000 zł

Do zamówienia wartego więcej niż 1000 zł dodajemy długopis i podkładkę pod mysz z logo firmy HDWR.

1500 zł

Dokonując zakupu powyżej 1500 zł otrzymasz firmowy kubek z wizerunkiem czytnika HD42A, długopis oraz podkładkę pod mysz z logo firmy HDWR.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium