0
0,00 zł

Uchwyty do monitorów - stabilne i bezpieczne mocowanie

Uchwyty do monitorów są niezwykle przydatnym narzędziem, które pozwala zmienić pozycję, wygląd i funkcjonalność monitorów. Akcesorium jest idealnym rozwiązaniem wpływającym na ergonomiczne i komfortowe środowisko pracy. Uchwyt biurkowy do monitora umożliwia łatwe i precyzyjne dostosowanie monitorów do wysokości i pozycji, która będzie najbardziej komfortowa dla użytkownika. Uchwyty na monitor są dostępne w różnych wariantach, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych preferencji.

Uchwyty do monitorów (20)

Ergonomia pracy - ważny aspekt

Przez ostatnie lata rozwój technologiczny przyczynił się do popularyzacji pracy biurowej. W wielu miastach powstają coraz to nowe, kilkunastopiętrowe biurowce, zatrudniające duże ilości pracowników biurowych. Szacuje się, że tylko w naszym kraju pracownicy biurowi stanowią liczbę w wysokości 6,8 miliona. Tak szybki i znaczący rozwój branży biurowej sprawił, że zaczyna się zwracać większą uwagę na tak ważny aspekt, jak ergonomia stanowiska pracy.

Pracownicy spędzają w pracy przeciętnie 8 godzin dziennie, dlatego tak ważna jest ich wygoda i komfort pracy. Rozwój technologii daje coraz większe możliwości na podniesienie komfortu zatrudnionych osób, co dla pracodawcy przekłada się na efektywność i wydajność świadczonej pracy. Istnieje jeszcze jeden, najważniejszy czynnik, który przemawia za pochyleniem się nad tematem ergonomii pracy - względy zdrowotne. Na przestrzeni lat pojawiło się wiele badań na temat tego, jak długotrwała praca przed komputerem w określonej pozycji, potrafi negatywnie wpływać na zdrowie i samopoczucie naszych pracowników. Dlatego też warto zwrócić uwagę na to, czy stanowiska pracy w naszej firmie są ergonomiczne. Z pomocą przychodzą różnego rodzaju rozwiązania podnoszące komfort.

Ergonomiczne stanowisko pracy

W jaki sposób poprawić ergonomię na stanowisku pracy w biurze?

Pracując codziennie po kilka godzin przy komputerze, bardzo ważne jest odpowiednie ułożenie monitora. Wszak to właśnie na ten sprzęt patrzymy przez większość czasu. Aby praca przy biurku z komputerem była wygodna i nie wpływała negatywnie na nasze zdrowie, ważne jest ustawienie monitora w taki sposób, by patrzenie na niego przez dłuższy czas nie powodowało dolegliwości bólowych odcinka szyjnego.

Monitor powinien być ustawiony przede wszystkim na wysokości wzroku pracującej przy nim osoby, co wpłynie na komfort pracy i zmniejszy narażenie bólu karku. W naszym sklepie internetowym HDWR oferujemy Państwu uchwyty na monitory, które będą idealnym rozwiązaniem dla pracodawców, którym zależy na wygodzie swoich pracowników. Uchwyty montowane są na krawędzi biurka i zapewniają stabilne zamocowanie monitora. Wykonanie z mocnej stali gwarantuje wytrzymałość i bezpieczeństwo umieszczonego na nich wyświetlacza. Akcesorium, jakim jest uchwyt biurkowy do monitora, pomaga dobrze zorganizować przestrzeń na stanowisku pracy, co wpływa na oszczędność miejsca i porządek, tworząc przyjazne otoczenie. Uchwyt na monitor to idealne rozwiązanie zarówno do biura, jak i do zastosowania w domowym zaciszu.

Uchwyt do monitora na biurko

Najważniejsze cechy uchwytów do monitora

Uchwyty przeznaczone do stabilnego zamocowania monitorów są praktycznymi i przydatnymi akcesoriami, które posiadają szereg zalet i wpływają na komfort oraz wygodę pracy. Dzięki nim zachowasz porządek na swoim stanowisku pracy.

Wygoda pracy

W zależności od indywidualnych potrzeb, w naszej ofercie znajdą Państwo uchwyty na jeden, dwa monitory, a nawet uchwyt z podstawką na laptopa. Uchwyty na dwa monitory, są szczególnie polecane tym osobom, które ze względu na charakter pracy, potrzebują dwóch ekranów, między innymi programiści, graficy komputerowi czy analitycy biznesowi.

Dowolność ustawienia wyświetlacza

Uchwyty do monitorów oferują szeroki zakres i elastyczność ustawienia według indywidualnych preferencji użytkownika. Możliwe jest dostosowanie wysokości na jakiej ma znajdować się wyświetlacz oraz manipulacja pochyleniem. Przydatną i praktyczną funkcją jest opcja tilt, która pozwala na obrócenie monitora o 90 stopni, dzięki czemu zyskujemy pionowy ekran.

Porządek i estetyka

Każdy uchwyt został wyposażony w specjalne haczyki lub osłony na przewody zasilające, które pomagają zachować porządek i estetykę na biurku. Zamocowanie akcesoriów jest łatwe i odbywa się na dwa sposoby. Za pomocą specjalnej śruby dociskowej, uchwyt można przymocować do krawędzi biurka. Natomiast na umiejscowienie w dowolnym miejscu blatu, pozwala śruba z podkładką, a w celu przytwierdzenia uchwytu należy wywiercić otwór w powierzchni biurka.

Solidne wykonanie i bezpieczeństwo

Uchwyty biurkowe na monitor wykonane zostały solidnie ze starannością o każdy szczegół i są odporne na uszkodzenia. Ramiona z mocnej stali, pozwalają na bezpieczne i stabilne zamocowanie wyświetlaczy LCD o rozdzielczości od 13 do 27 cali. W zależności od modelu uchwytu waga montowanego monitora może wahać się od 2 do nawet 10 kg.

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium