0
0,00 zł
Współpraca B2B
Opiekun handlowy klientów biznesowych

Skontaktuj się z naszym opiekunem partnerów B2B

Konrad Piasecki - Key Account Manager

Czym jest współpraca B2B?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest tego rodzaju współpraca. Słowo B2B pochodzi z angielskiego i jest to skrót powstały od słów "Business to Business". Ten typ współpracy dotyczy relacji biznesowej pomiędzy dwoma firmami. Przy zawieraniu umowy nie ma jednak znaczenia wielkość firmy (może to być również jednoosobowa działalność gospodarcza). Zwykle jest to forma handlu między przedsiębiorstwami, które wzajemnie kupują i sprzedają produkty lub usługi, które mogą być wykorzystane w procesie produkcji lub w oferowaniu usług innym klientom. B2B jest ważnym elementem w wielu sektorach gospodarki, w tym w handlu, produkcji, usługach, technologii i finansach. W ostatnich latach ta forma współpracy gospodarczej zyskała na popularności dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii i Internetu, co umożliwiło przedsiębiorstwom szybsze i bardziej efektywne realizowanie transakcji biznesowych.

Co zyskają Państwo na współpracy z nami?

Współpraca B2B może przynieść wymierne korzyści dla podmiotów, pomiędzy którymi zaistniała.

O to co, zyskasz decydując się na biznesową współpracę z firmą HDWR:

  • większe zyski i możliwości rozwoju biznesu
  • większa dostępność produktów i usług
  • wzmocnienie i rozszerzenie sieci sprzedaży
  • szybka realizacja zamówień
  • sprawna obsługa serwisowa
  • indywidualny system rabatowy
  • dedykowany Opiekun Handlowy
  • możliwość przyznania kredytu kupieckiego
  • uczestniczenie w atrakcyjnych akcjach promocyjnych

Współpraca B2B dla klientów biznesowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą z 10-letnim doświadczeniem. Z naszych usług skorzystało tysiące zadowolonych klientów indywidualnych oraz zaufały setki partnerów biznesowych. Nie stoimy w miejscu, nieustannie się rozwijamy, poszukując nowych możliwości, podążając za zmianami zachodzącymi w branży. Zostań partnerem B2B

Indywidualne podejście

Staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb naszych klientów, oferując dogodną formę płatności i sposób dostawy. Jesteśmy gotowi szybko reagować na zmieniające się potrzeby Twojego biznesu.

Doradztwo specjalistów

Nasi pracownicy są dostępni od poniedziałku do piątku od 8 do 17, by służyć pomocą na każdym etapie inwestycji, jak i po jej zakończeniu. Ich wiedza i doświadczenie to gwarancja profesjonalnej obsługi.

(NIE)korporacyjne myślenie

HDWR to mikroprzedsiębiorstwo, które potrafi spełnić oczekiwania największych firm. Myślimy nieszablonowo wychodząc poza schematy. Stawiamy na relację i innowacyjność. Każdy klient jest dla nas jak nowy członek rodziny. Dla nas jesteś najważniejszy. 

W jaki sposób zarejestrować się na naszej platformie B2B

Wszystkie firmy, które chciałyby zakupić większe ilości sprzętu w niższych, atrakcyjnych cenach zachęcamy do zarejestrowania się na naszej platformie HDWR B2B. Rejestracja trwa tylko chwilę, a po założeniu konta otrzymują Państwo dostęp do niższych cen oraz fachowe doradztwo opiekuna biznesowego.

W celu dokonania rejestracji wystarczy wejść na stronę b2b.hdwr.pl i kliknąć we frazę "Rejestracja" w prawym, górnym rogu. Nasz przedstawiciel handlowy w najszybszym, możliwym czasie zaakceptuje Państwa formularz i wyśle wszystkie potrzebne dane dostępowe drogą mailową, aby mogli Państwo cieszyć się korzystną współpracą.

Współpraca B2B.

Profesjonalna opieka dedykowanego Opiekuna Biznesowego

Po zarejestrowaniu się na platformie B2B zyskują Państwo fachowe doradztwo oraz opiekę dedykowanego Opiekuna Biznesowego, który służy pomocą i z chęcią doradzi w kwestii zakupu sprzętu dostępnego w naszym sklepie. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości oraz problemów opiekun jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Polecane produkty

[product show="main" slider="true" onlyAvailable="true"]
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium