0
0,00 zł

Wagi hakowe - podwieszane

Wagi hakowe to urządzenia dające możliwość sprawdzenia masy dowolnego produktu poprzez zawieszenie go na specjalnym haku. Dzięki podwieszeniu mogą one współpracować z różnego rodzaju dźwigami, suwnicami oraz innymi urządzeniami przenoszącymi towar. Pomiar wagi produktu jest dokładny i precyzyjny. Urządzenia ważące wykonane są z mocnej stali, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w warunkach przemysłowych, w pracy na halach produkcyjnych, magazynach bądź hurtowniach, jak i w użytku prywatnym w gospodarstwie domowym czy rolniczym.

Wagi hakowe (21)

Sposób działania wagi hakowej

Obsługa elektronicznych podwieszanych wag hakowych jest prosta i intuicyjna. Ważenie jest możliwe za pomocą wytrzymałego haka. Wynik wyświetlany jest na wyraźnym i czytelnym wyświetlaczu LCD. Urządzenie należy umieścić w dogodnym miejscu, a jego uruchomienie następuje po naciśnięciu przycisku ON. Waga gotowa jest do pracy w momencie, gdy na wyświetlaczu zobaczysz wartość 0. Uwaga! W przypadku gdy na wyświetlaczu wartość jest inna niż 0, naciśnij TARE lub ZERO. Produkty waży się poprzez zawieszenie ich na wykonanym ze stali zawiesiu.

Podwieszana waga hakowa elektroniczna

Poznaj elektroniczne wagi podwieszane - ciężkie zadania to dla niej pestka!

Podwieszane wagi hakowe oferowane przez sklep internetowy HDWR.pl są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych zapewniających wytrzymałość. Nie bez powodu urządzania mają kolor pomarańczowy – dzięki temu są widoczne nawet z dużej odległości, co ułatwia i usprawnia codzienną pracę. Dodatkowo pomarańczowy lakier ochrania sprzęt przed zarysowaniami, odpryskami oraz działaniem czynników zewnętrznych. Solidne i niezwykle wytrzymałe podwieszane wagi hakowe są zaprojektowane z myślą o pracy w trudnych warunkach. Bezproblemowo sprawdzą masę bardzo ciężkich towarów, a maksymalny udźwig zależy od danego modelu. Dedykowany uchwyt hakowy pozwala na wygodne zawieszenie różnego rodzaju produktów, dzięki czemu praca z urządzeniem jest szybsza i prostsza. Co więcej, każda waga wyposażona jest w specjalny czujnik wrażliwy na rozciąganie, co pozwala dokonać precyzyjnego pomiaru.

Wisząca waga hakowa

Najważniejsze cechy elektronicznych wag hakowych

Wagi hakowe cechują się precyzyjnym i dokładnym pomiarem wyświetlanym na przejrzystym wyświetlaczu. Wygodne przyciski ułatwiają pracę i wpływają na wygodę codziennego korzystania. Wyposażone są w szereg przydatnych funkcji, które nie tylko ułatwiają pracę, ale wpływają również na prostotę i łatwość obsługi. Wykonane zostały z wysokiej jakości mocnej stali, dzięki czemu zapewniają trwałość i wytrzymałość. Na uwagę zasługuje także funkcjonalność elektronicznych wag hakowych. Każdy model ma wbudowaną opcję zmiany jednostek, wyświetlanie masy produktów w kilogramach, niutonach i funtach, a także możliwość tarowania wagi.

Elektroniczna waga hakowa 1t

Komfort i prostota użytkowania podwieszanych wag hakowych

Oferowane urządzania posiadają duży, czytelny wyświetlacz wyposażony w podświetlenie liczb. To rozwiązanie umożliwia szybki i precyzyjny odczyt danego wyniku nawet z większej odległości, co jest ważne w codziennej pracy. Przyciski, w które wyposażony jest każdy oferowany model podwieszanej elektronicznej wagi hakowej w naszym sklepie HDRW.pl pozwalają na szybką i łatwą obsługę sprzętu. Działają lekko i umożliwiają swobodne ustawianie poszczególnych funkcji danej wagi.

Jaką wagę podwieszaną wybrać? Napisz do nas!

Nasz zespół specjalistów oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej elektronicznej podwieszanej wagi hakowej. Napisz lub zadzwoń do nas, a my podpowiemy Tobie, który model będzie najlepszy dla Twojego biznesu.
 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium