0
0,00 zł
Zwroty

Zwroty

Jeśli otrzymane przez Ciebie produkty nie odpowiadają Twoim wymaganiom i chciałbyś je oddać, przysługuje Ci na to prawo przez 30 dni od momentu dostawy zamówienia. Możesz zrealizować zwrot odesłając produkty do naszego sklepu internetowego bez żadnych kosztów za pośrednictwem paczkomatu InPost, ale najpierw należy wypełnić formularz zwrotu, który znajduje się poniżej.

Aby zgłosić zwrot, kliknij tutaj

Zwroty

1. Szybki zwrot poprzez Paczkomat InPost:

W sekcji zamówień swojego konta klienta znajdziesz opcję "zwrot" przy szczegółach zamówienia. Wybierz "zwrot przez paczkomat" i uzupełnij wymagany formularz. Po jego wypełnieniu otrzymasz kod zwrotu, który jest kluczowy do wysłania paczki przez paczkomat i pozostaje ważny przez 14 dni. Ten kod zostanie również wysłany do Ciebie e-mailem oraz SMS-em przez InPost.

Zapakuj zwracane produkty wraz z fakturą lub kartką z numerem zamówienia, którą umieścisz w paczce. Jeżeli używasz naszego opakowania, usuń stary adres. Na zewnątrz paczki, w widocznym miejscu, zanotuj kod zwrotu. Wysyłkę dokonaj w najbliższym Paczkomacie InPost, korzystając z otrzymanego kodu.

Formularz do dokonania zwrotu znajduje się tutaj.

2. Zwrot na własny koszt dowolnym sposobem:

Zapakuj produkt i dołącz do niego fakturę lub kartkę z numerem zamówienia, które znajdziesz w panelu klienta. Przesyłka musi być opłacona z góry i wysłana na adres:

  • HDWR Global Sp. z o.o.
  • ul. Dmowskiego 28
  • 63-000 Środa Wielkopolska

Polecane produkty

[product show="main" slider="true" onlyAvailable="true"]
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium