0
0,00 zł

Kolektory kodów kreskowych do inwentaryzacji

Kolektory danych HDWR to czytniki kodów wzbogacone o wyświetlacz, fizyczną klawiaturę oraz autorski system producenta. Użytkownik może na bieżąco mieć podgląd zapisanych kodów w pamięci, wartości odczytanego kodu, a także wybierania z dedykowanego menu funkcji takich jak m.in. ręczne wpisywanie kodu do pamięci, usuwanie zapamiętanych kodów, itd.

Kolektory danych (4)

Kolektory danych

Kolektory danych to urządzenia przeznaczone do skanowania kodów kreskowych, wyposażone w klawiaturę oraz wyświetlacz i wyglądem przypominające telefon komórkowy. Zapewniają bezprzewodową pracę i posiadają szereg przydatnych funkcji.

Wyświetlacz daje możliwość podglądu zeskanowanego kodu, a wygodna klawiatura umożliwia szybkie poruszanie się po menu. Kolektory oferują takie funkcje, jak zapis odczytanych kodów we wbudowanej pamięci i możliwość ich późniejszego przesłania na komputer, ręczne wpisanie kodu, usuwanie zapamiętanych kodów, zmiana jasności wyświetlacza, regulacja sygnału dźwiękowego, a niektóre posiadają tryb inwentaryzacji, który nie tylko zapisuje odczytane kody w pamięci, ale rozpoznaje powtarzalne kody i sumuje je, co wpływa na przejrzystość danych i ułatwia pracę.

Poznaj dokładne działanie kolektorów danych

 
 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium