0
0,00 zł

Rejestratory czasu pracy

Rejestratory czasu pracy to urządzenia służące do łatwego i szybkiego ewidencjonowania czasu pracy pracowników poprzez rejestrację daty, godziny oraz rodzaju zdarzenia. Pozwalają na zapisanie aż kilkudziesięciu tysięcy logowań w pamięci urządzenia, co wystarcza na minimum kilkadziesiąt dni ciągłej pracy. Urządzenia te jest łatwe w obsłudze i gotowe do użytku od razu po podłączeniu. Mogą okazać się szczególnie przydatne dla firm, które mają duży personel i wymagają szczegółowego monitorowania godzin pracy.

Rejestratory czasu pracy (9)

Rejestratory czasu pracy można podzielić ze względu na sposób logowania. Użytkownik może użyć przypisanego kodu dostępu, odcisku palca lub dedykowanej karty RFID. Każdy ze sposobów logowania zapewnia natychmiastowe zapisanie danych do konkretnego pracownika. Te trzy sposoby logowania zapewniają wygodę oraz maksymalizację bezpieczeństwa. 

Ogromną zaletą tego urządzenia jest możliwość pracy od razu po podłączeniu przy jednoczesnym braku wymagań z zakresu specjalnych połączeń czy też oprogramowań. Zmiana czasu poszczególnych zmian, ustawienie działów firmy, a także harmonogramu pracy w konkretne dni tygodnia jest możliwa z poziomu urządzenia podczas konfiguracji. 

Wszystkie informacje z zakresu czasu pracy zapisywane są w pamięci wewnętrznej. Podłączając do gniazda USB rejestratora dowolny pendrive lub dysk zewnętrzny bądź bezpośrednio z poziomu urządzenia można odczytać wszystkie dane.

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium