0
0,00 zł

Bezprzewodowe klawiatury komputerowe

Klawiatury bezprzewodowe przeznaczone są do komunikacji z urządzeniami mobilnymi i służą do wprowadzania znaków. Urządzenia tego typu stały się nieodłącznym narzędziem podczas pracy biurowej. Bezprzewodowa komunikacja pozwala na swobodną pracę nieograniczoną długością przewodu, co zwiększa dowolność umiejscowienia sprzętu i podnosi komfort pracy. 

Klawiatury bezprzewodowe (11)

Klawiatury bezprzewodowe przeznaczone zostały do komunikacji z urządzeniami mobilnymi i służą do wprowadzania znaków. Bezprzewodową komunikację zapewnia wbudowany moduł Bluetooth, dzięki czemu klawiaturę można podłączyć pod każde urządzenie mobilne, takie jak laptop, tablet a nawet telefon komórkowy. Urządzenia tego typu idealnie sprawdzą się podczas pracy biurowej, jak i do użytku w domowym zaciszu. 

Sprzęt został wykonany z wysokiej jakości materiałów co zapewnia wytrzymałość i trwałość. Bezprzewodowa komunikacja gwarantuje swobodną pracę nieograniczoną długością przewodu i zwiększa dowolność umiejscowienia klawiatury, czyniąc pracę komfortową i wygodną.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo klawiatury o różnym rozmiarze i funkcjach, co daje możliwość dostosowania sprzętu do indywidualnych potrzeb. Posiadamy w sprzedaży klawiatury klasyczne, składane oraz numeryczne

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium