0,00 zł

Kasetki na pieniądze otwierane od góry

Kasetki na pieniądze to niezbędny element wyposażenia dla wielu przedsiębiorstw, organizacji, a także dla indywidualnych użytkowników ceniących sobie bezpieczeństwo i porządek w przechowywaniu gotówki. Inwestując w kasetki na pieniądze, masz pewność, że Twoje banknoty, monety oraz inne wartościowe przedmioty są bezpieczne i zorganizowane.

Kasetki na pieniądze (1)

Kasetki na pieniądze: Bezpieczeństwo i funkcjonalność

Kasetki na pieniądze to nie tylko solidne zabezpieczenie Twoich funduszy. To także eleganckie i praktyczne rozwiązanie, które pozwala na łatwą segregację banknotów i monet. Kasetki na banknoty zwykle wyposażone są w specjalne przegródki, które ułatwiają sortowanie i przechowywanie różnych nominałów.

Kasetka na pieniądze

Kasetki na kluczyk do pieniędzy - charakterystyka

Kasetki na banknoty i monety wykonane zostały z metalu, co gwarantuje trwałość i zapewnia bezpieczeństwo przechowywanym wewnątrz środkom pieniężnym. Kasetki na pieniądze, w odróżnieniu od szuflad na pieniądze, posiadają pokrywę zamykaną na klucz, która otwiera się do góry.

Kasetka na kluczyk do przechowywania pieniędzy

W jaki sposób można otworzyć kasetkę na banknoty?

Kasetki na pieniądze otwierane są zazwyczaj ręcznie, za pomocą znajdującego się w zestawie kluczyka. Wystarczy go umieścić w zamku na pokrywie i przekręcić. Istnieją jednak modele kasetek na kluczyk, które dają dodatkowo możliwość otwierania elektronicznego. W tym celu kasetkę na monety należy podłączyć za pomocą przewodu RJ12 do kasy fiskalnej i zaprogramować komendę wywołującą otwarcie. Dzięki temu, po naciśnięciu określonego klawisza kasy fiskalnej, nasza metalowa kasetka na pieniądze otworzy się samoczynnie.

Metalowa kasetka na pieniądze

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium