Stacjonarne przewodowe czytniki kodów

Stacjonarne czytniki kodów kreskowych doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie liczą się niewielkie wymiary oraz automatyczny odczyt. Dzięki dedykowanym otworom montażowym, czytniki te można stabilnie umieszczać na stałe na dowolnej powierzchni.

Stacjonarne (22)

Przewodowe czytniki stacjonarne pozwalają na ustawienie w dowolnym miejscu, w zależności od potrzeb klienta. Ich niewielki rozmiar pozwala oszczędzać przestrzeń roboczą i sprawia, że wpasują się w każde wnętrze. Pozwalają na szybki i precyzyjny odczyt kodów jednowymiarowych oraz dwuwymiarowych, w zależności od wybranego modelu. Skanery stacjonarne zostały wyposażone w automatyczny tryb pracy, umożliwiający skanowanie kodów bez naciskania na przycisk. Skanowanie odbywa się w chwili, gdy kod znajdzie się w zasięgu wiązki lasera.

Tego typu urządzenia skanujące, idealnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju małych sklepach i butikach, gdzie mobilność skanera nie jest bardzo istotna.

Czytniki stacjonarne posiadają nowoczesne i atrakcyjne wzornictwo, dzięki czemu dodają elegancji i estetyki każdemu pomieszczeniu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium