0
0,00 zł

Składane klawiatury mobilne

Bezprzewodowe klawiatury składane służą do wprowadzania znaków. Cechują się eleganckim wyglądem, niewielkim rozmiarem i poręcznym kształtem. Działają po połączeniu z dowolnym urządzeniem mobilnym wyposażonym w moduł Bluetooth. Zapewniają swobodną pracę nieograniczoną długością kabla. Możliwość złożenia klawiatury czyni ją łatwą w przenoszeniu i pozwala oszczędzić miejsce. 

Klawiatury składane (2)

Składane klawiatury służą do wprowadzania znaków i oferują bezprzewodową i swobodną pracę nieograniczoną długością przewodu. Komunikacja odbywa się poprzez moduł Bluetooth, co daje możliwość połączenia klawiatury z dowolnym urządzeniem mobilnym, takim jak laptop czy tablet. 

Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymałe i trwałe. Klawiaturę można łatwo złożyć, co pozwala zaoszczędzić miejsce za sprawą niewielkich wymiarów po złożeniu. Rozwiązanie to sprawia, że jest to sprzęt idealny w połączeniu z laptopem bądź tabletem, przeznaczony dla osób pracujących w terenie bądź często się przemieszczających. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium