0,00 zł

Niezawodne klawiatury membranowe

Bezprzewodowe klawiatury klasyczne służą do wprowadzania znaków i są nieodłącznym narzędziem wykorzystywanym podczas pracy biurowej. Oferują bezprzewodowe działanie za sprawą wbudowanego modułu Bluetooth, dzięki któremu możliwe jest połączenie klawiatury z dowolnym urządzeniem mobilnym, jak laptop, tablet a nawet telefon komórkowy. 

Klawiatury klasyczne (6)

Wygoda wprowadzania tekstu i komunikacji z klasycznymi klawiaturami do komputera

Klasyczne bezprzewodowe klawiatury komputerowe, to peryferyjne urządzenia stworzone z myślą o wygodnym wprowadzaniu tekstu, komunikacji ze światem oraz rozrywki w postaci gier komputerowych. Towarzyszą nam zarówno w biurze, jak i w domowym zaciszu. Oferują bezprzewodowe działanie za sprawą wbudowanego modułu Bluetooth lub komunikacji radiowej. Rozwiązanie to eliminuje konieczność podłączenia klawiatury do komputera za pomocą przewodu i zwiększa możliwości współpracy z innymi urządzeniami, takimi jak laptopy, tablety czy telefony komórkowe. Mobilność działania wpływa na wygodę pracy bez przeszkadzających przewodów oraz estetykę i porządek w przestrzeni roboczej.

Klawiatura klasyczna bezprzewodowa Bluetooth

Cechy charakterystyczne klawiatur klasycznych

Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów co czyni je wytrzymałymi i trwałymi. Charakteryzują się wygodą użytkowania i normalnym, klasycznym rozmiarem. Bezprzewodowa komunikacja gwarantuje swobodną pracę nieograniczoną długością kabla, co zwiększa dowolność umiejscowienia klawiatury i wpływa na komfort użycia. Klawiatury klasyczne są najczęściej spotykanym rodzajem klawiatur, zarówno w biurze, jak i w przestrzeni domowej.

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium