Ręczne bezprzewodowe czytniki kodów

Bezprzewodowe ręczne skanery kodów są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących niezawodnego urządzenia, które zapewni maksymalną swobodę podczas pracy. Pozwala on na oddalenie się na większą odległość od komputera, z którym połączony jest czytnik bez obaw o utratę połączenia.

Ręczne (23)

Bezprzewodowe ręczne czytniki kodów kreskowych zapewniają swobodną pracę bez przeszkadzających kabli. Dzięki bezprzewodowemu zasięgowi umożliwiają wygodną pracę na dużych odległościach i mobilność w poruszaniu się. Idealnie sprawdzą się w użytku w magazynach, hurtowniach oraz halach produkcyjnych.

Zasięg zależny jest od rodzaju technologii bezprzewodowej. Wyróżniamy czytniki radiowe, wykorzystujące częstotliwość fal radiowych i charakteryzujące się większym zasięgiem bezprzewodowym. Skanery tego rodzaju działają po podłączeniu do portu komputera odbiornika USB dołączonego do zestawu.

Czytniki wyposażone w moduł Bluetooth oferują mniejszy zasięg bezprzewodowy, ale dają możliwość połączenia z dowolnym urządzeniem mobilnym, jak na przykład tablet bądź telefon, co rozszerza szereg możliwości użytkowych.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium