0
0,00 zł
Serwis i gwarancja

Jak zgłosić zlecenie serwisowe?

Aby zgłosić zlecenie serwisowe kliknij tutaj
Zlecenie serwisowe będzie oczekiwało na akceptację przez dział serwisowy, po jego zaakceptowaniu otrzymają Państwo informację na podany w formularzu adres email.

Ważne! Po otrzymaniu numeru zlecenia serwisowego prosimy o napisanie tego numeru w widocznym miejscu na przesyłce.

Uszkodzony towar wraz z wszystkimi akcesoriami należy odesłać na adres firmy: HDWR Global sp. z o.o., Os. Piastowskie 53, 63-000, Środa Wielkopolska

Serwis pogwarancyjny

Świadczymy również serwis pogwarancyjny oferowanego przez Nas sprzętu. W każdej sytuacji staramy się znaleźć rozwiązanie, które będzie Państwa satysfakcjonowało i pozwoli na dalsze używanie sprzętu bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
Każdy sprzedany towar posiada 1 lub 2 lata gwarancji (w zależności od rodzaju produktu).
Potwierdzeniem gwarancji jest dowód zakupu sprzętu. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji na zakupiony towar. W tym celu należy do ceny brutto produktu doliczyć 15% za każdy kolejny rok gwarancji.

Serwis czytników kodów kreskowych innych marek

Firma HDWR zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny czytników kodów kreskowych zakupionych w naszym sklepie. Obecnie rozszerzyliśmy ofertę o odpłatny serwis skanerów kodów kreskowych innych marek, takich jak: Zebra, Datalogic, Honeywell, Motorolla i wiele innych.
Nasi wykwalifikowani serwisanci dołożą wszelkich starań, by w jak najkrótszym czasie naprawić wszelkie usterki. Działamy sprawnie i szybko.
Oferujemy również diagnostykę uszkodzeń czytnika w cenie 50 zł netto za sztukę i dołączamy kosztorys usunięcia usterki. Sam zdecydujesz czy naprawiamy, czy nie. Każdy skaner przed wysyłką jest dokładnie przetestowany i odsyłany jak najszybciej do klienta.

Sprawy dotyczące naprawy czytników prosimy kierować na adres mailowy: [email protected]
Aby zgłosić zlecenie serwisowe kliknij tutaj
Zlecenie serwisowe będzie oczekiwało na akceptację przez dział serwisowy, po jego zaakceptowaniu otrzymają Państwo informację na podany w formularzu adres email.

Przesyłkę serwisosową nadajemy w ten sam sposób podany wyżej.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium