0
0,00 zł
Centrum Pomocy: Wysyłka i dostawa
 
Co zrobić gdy kurier dostarczy uszkodzoną paczkę?
W miarę możliwości zalecamy sprawdzenie otrzymanej przesyłki w obecności kuriera, w celu zweryfikowania jej kompletności oraz stanu, w jakim do Państwa dotarła. Szczególnie jeżeli opakowanie posiada zdeformowany karton, podartą folię, bądź nosi ślady próby otworzenia opakowania, takie jak zerwana taśma. W przypadku, gdy podczas weryfikacji okaże się, iż dostarczony towar uległ uszkodzeniu, należy spisać protokół uszkodzenia z kurierem i nie przyjmować dostarczonej przesyłki. W sytuacji, gdy nie sprawdzimy stanu, w jakim znajduje się paczka w obecności kuriera, a towar okaże się uszkodzony (np. gdy odbieramy paczkę z paczkomatu), należy skontaktować się z naszą firmą, wysyłając na adres mailowy [email protected] wiadomość z wszelkimi danymi nabywcy i dołączyć minimum 3 zdjęcia przedstawiające uszkodzony produkt oraz stan opakowania, w jakim towar do Państwa dotarł. Po otrzymaniu od Państwa tych informacji będziemy mieli podstawę, aby złożyć reklamację u dostawcy i zająć się dalszym wyjaśnianiem sprawy.
Dlaczego nie dostałam/łem faktury w przesyłce?
Faktury wysyłane są drogą e-mailową po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Nie dołączamy ich w wersji papierowej do zamówień.
Jak anulować zamówienie?
Możemy anulować zamówienie, które nie zostało jeszcze przekazane do realizacji. W celu anulowania zamówienia należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta na naszym czacie lub poprzez maila: [email protected]
Jaki jest orientacyjny czas dostawy?
Z reguły przesyłki są dostarczane w ciągu 1-2 dni roboczych, zapewniając szybką i skuteczną realizację zamówień. Niemniej jednak, w przypadku nieprzewidzianych okoliczności, istnieje możliwość, że czas dostawy może się wydłużyć do maksymalnie 5 dni. Dążymy jednak do minimalizowania takich przypadków i zapewnienia naszym klientom jak najkrótszych terminów oczekiwania.

Polecane produkty

[product show="main" slider="true" onlyAvailable="true"]
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium