0
0,00 zł
Współpraca czytnika HD29A z programem magazynowym Weaver WMS

Co zrobić aby czytnik HD29A współpracował z systemem Weaver WMS?

Wykorzystanie czytnika do współpracy z programem księgowo-magazynowym jest rzeczą bardzo istotną. Dzięki skanerowi możemy w bardzo prosty i szybki sposób wprowadzać kody produktów do programu, co usprawnia Nam pracę. Żeby wykorzystać model HD29A w programie Weaver WMS należy wykonać kilka poniżej opisanych czynności.

W pierwszej kolejności musimy przestawić czytnik w tryb Virtual COM. Żeby to wykonać należy ze strony produktu HD29A pobrać sterownik (pliki do pobrania pod specyfikacją) i zainstalować go na komputerze. Następnie należy ustawić czytnik w tryb COM skanując kod ze strony 10 instrukcji o nazwie "Virtual RS232 Port (reserved). Po wykonaniu tych czynności trzeba otworzyć menedżera urządzeń i sprawdzić jaki numer ma port na którym został zainstalowany czytnik.

Kolejne kroki odbywają się w programie. Po otwarciu programu z górnego menu należy wybrać opcję "zachowanie aplikacji". Po otwarciu okna dialogowego wybieramy zakładkę "czytnik kodów". Zaznaczamy opcję "użyj czytnika kodów podłączonego pod port COM", wybieramy nr portu i klikamy "zapisz".

Po zapisaniu konfiguracji należy ponownie uruchomić program Weaver WMS. Po wykonaniu powyższych czynności czytnik HD29A jest gotowy do współpracy z programem.

Poniżej znajduje się film instruktazowy pokazujący po kolei opisane kroki.

Polecane produkty

[product show="main" slider="true" onlyAvailable="true"]
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium