0
0,00 zł

Etykieciarki do etykiet samoprzylepnych i kodów kreskowych

Etykieciarki to zaawansowane urządzenia przeznaczone do drukowania etykiet samoprzylepnych na różnego rodzaju produkty i opakowania. Znajdą zastosowanie zarówno w użytku domowym, biurowym, jak i w sklepach czy halach produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą etykieciarek do etykiet.

Etykieciarki (5)

Etykieciarki - szybkie i łatwe oznaczanie przedmiotów

Etykieciarki to wygodne i praktyczne urządzenia przeznaczone do drukowania i nakładania etykiet samoprzylepnych na rolce na różne przedmioty, produkty bądź opakowania. Wykorzystywane są w wielu dziedzinach życia i różnych branżach. Sprawdzą się zarówno w domu, biurze, jak i w sklepie czy na halach produkcyjnych.

W zależności od rodzaju etykieciarki można ją wykorzystywać do oklejania przedmiotów etykietami z własnym nadrukiem bądź etykietami zawierającymi kody kreskowe, co sprawdzi się w handlu i przemyśle produkcyjnym.

Etykieciarka automatyczna

Rodzaje drukarko etykieciarek

Przydatne urządzenia do nakładania etykiet na przedmioty, jakimi są etykieciarki, możemy podzielić ze względu na zastosowanie oraz sposób działania.

Podział etykieciarek ze względu na zastosowanie

Możemy tutaj wyróżnić dwie drukarki etykieciarki:

  • Etykieciarka domowa - idealna do użytkowania w domowym zaciszu. Z powodzeniem można jej używać do drukowania etykiet samoprzylepnych z własnym nadrukiem. Cechuje się zazwyczaj niewielkim, kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w domowej przestrzeni i można ja ustawić w dowolnym miejscu. Za jej pomocą okleisz zeszyty do szkoły z danymi swojego dziecka czy oznakujesz różnego rodzaju produkty w swojej kuchni, jak słoiki i puszki z kawą czy przyprawami.
  • Etykieciarka przemysłowa - jest to profesjonalne urządzenie przeznaczone do użytku w szeroko pojętym przemyśle. Odznacza się dużym rozmiarem i jest często wykorzystywana na halach produkcyjnych. Znajduje zastosowanie głównie w przemyśle spożywczym do szybkiego nakładania etykiet jako etykieciarka do butelek i nie tylko.

Etykieciarka domowa

Podział etykieciarek do etykiet samoprzylepnych ze względu na sposób działania

Drukarki etykieciarki ze względu na sposób, w jaki działają, możemy podzielić na:

  • Etykieciarki ręczne - są ta niewielkie drukarki, gdzie po wydrukowaniu etykiety użytkownik sam umieszcza naklejkę na dowolnej powierzchni
  • Etykieciarki półautomatyczne - wymagają pewnej interwencji człowieka, ale proces nakładania etykiety jest częściowo zautomatyzowany
  • Etykieciarki automatyczne - odznaczają się dużym rozmiarem i często ustawiane są w jednym miejscu na stałe. Są to w pełni zautomatyzowane maszyny, które pozwalają na etykietowanie dużej liczby produktów w krótkim czasie. Nakładanie naklejki na produkt odbywa się samoczynnie, bez ingerencji człowieka, dlatego też etykieciarki automatyczne wykorzystywane są najczęściej na halach produkcyjnych.

Etykieciarka automatyczna

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium