0
0,00 zł

Wagi sklepowe, platformowe i hakowe (wiszące)

Wagi przeznaczone do wykorzystania w obszarze przemysłowym, to urządzenia, które sprawdzą się w halach produkcyjnych, magazynach bądź hurtowniach, dając możliwość sprawdzenia masy dowolnego produktu. To najbardziej różnorodna grupa wag elektronicznych. Wyświetlany pomiar wagi produktu jest dokładny i precyzyjny. Urządzenia ważące wykonane są z wysokiej jakości mocnej stali, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe.

Wagi przemysłowe cechują się precyzyjnym i dokładnym pomiarem wyświetlanym na przejrzystym wyświetlaczu. Wyposażone są w szereg przydatnych funkcji, które nie tylko ułatwiają pracę, ale wpływają również na prostotę i łatwość obsługi.

 

Wagi (12)

Wagi elektroniczne przemysłowe

W naszej ofercie znajdą Państwo wagi sklepowe, hakowe oraz platformowe, co daje możliwość dopasowania danego urządzenia do własnych potrzeb. Szukając odpowiedniego modelu, należy sprawdzić przede wszystkim maksymalne obciążenie nominalne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wagi sklepowe z maksymalnym obciążeniem do 40 kg, jak i przemysłowe wagi do 3t. Nie wiesz, jaka waga będzie dla Ciebie odpowiednia? Napisz lub zadzwoń do nas, a nasi specjaliści doradzą Tobie w doborze odpowiedniej wagi przemysłowej dla Twojej firmy.

Waga sklepowa

Jakie wyróżniamy wagi przemysłowe?

Wagi przemysłowe możemy podzielić na wiele grup wag o różnych konstrukcjach i zastosowaniach. Poniżej przedstawiamy krótkie charakterystyki wag przemysłowych dostępnych w naszym sklepie internetowym HDRW.pl

Wagi sklepowe

To najpopularniejszy rodzaj wag stosowanych w handlu - zazwyczaj są to niezbyt duże urządzenia o zakresie ważenia do ok. 40 kg.

Wagi platformowe

Przeznaczone do ważenia produktów wielkogabarytowych i ciężkich. Wyposażone są w metalową i wytrzymałą platformą mierniczą oraz panel sterujący ze wskaźnikiem.

Wagi paletowe

Specjalistyczne wagi wykorzystywane w magazynach oraz przedsiębiorstwach spedycyjno-logistycznych. Pozwalają zważyć masę palety wraz z umieszczonym na niej towarem.

Wagi hakowe

Profesjonalne urządzenia wyposażone w specjalny hak. Dedykowane do dokonywania pomiarów masy towarów i surowców wielkogabarytowych oraz posiadających niestandardowe kształty.

Wagi hakowe


Przemysłowa waga sklepowa – czym się charakteryzuje?

Dla biznesów z branży handlowej oferujemy przemysłowe wagi sklepowe. To niewielkie jak na przemysłowe wagi urządzenia, które służą najczęściej do ważenia artykułów spożywczych lub innych drobnych przedmiotów. Oferowane w naszym sklepie przemysłowe wagi dedykowane do pracy w handlu detalicznym, posiadają specjalną tackę, na której umieszcza się produkty, celem sprawdzenia ich masy. Przetwornik pomiarowy odkształca się pod wpływem działania siły ciężkości i wysyła sygnał elektryczny, który następnie jest przeliczany przez moduł sterujący i wyświetlany na wyświetlaczu, jako wartość określona w kilogramach bądź funtach. Możliwe jest tarowanie masy, wyświetlenie ilości produktów na podstawie ich masy, a także wprowadzenie cen jednostkowych dla ważonych towarów.

Waga do sklepu

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium