399,00 zł
ilość szt.

Program magazynowy Weaver WMS LICENCJA 1 ROK

Kod produktu: WMS

Weaver WMS (Warehouse Management System) jest programem magazynowym, dedykowanym dla firm posiadających średniej wielkości magazyn, którym chcą w sprawny sposób zarządzać. Intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika powoduje, że program można zacząć używać od razu po zainstalowaniu.

399,00 zł
399.00
(324,39 zł netto)
ilość szt.
Dostępność
duża ilość
Czas wysyłki
24 godziny
Kup teraz, zapłać później!

Zachowaj porządek w swoim biznesie z programem Weaver WMS

Weaver WMS (Warehouse Management System) jest programem magazynowym, dedykowanym dla firm posiadających średniej wielkości magazyn, którym chcą w sprawny sposób zarządzać. Intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika przyczynia się do szybkiego przeszkolenia personelu oraz późniejszej łatwości podczas codziennej obsługi. Cała konfiguracja odbywa się za pomocą kreatora, który gładko przeprowadza użytkownika przez kolejne kroki. Aby maksymalnie uprościć proces przyjmowania i wydawania towaru, a zarazem móc pilnować porządku w programie możliwe jest stworzenie planu magazynu. Dzięki temu operacje magazynowe odbywają się w prosty i szybki sposób. Nie ma konieczności zapamiętania kodów miejsc magazynowych, czy okresów przydatności towarów - wszystkie te elementy podpowiadane są użytkownikowi na planie magazynu. Już po kilku minutach od uruchomienia instalacji można wystawiać dokumenty magazynowe, tworzyć zamówienia do dostawców, zamówienia od klientów, wystawiać faktury VAT, podglądać stany magazynowe w klasyczny sposób oraz na planie magazynu. Za pomocą raportu z rotacji materiałów łatwo można zidentyfikować towary, które rotują najlepiej i najsłabiej, a taka wiedza może okazać się przydatna podczas działań mających na celu maksymalizację zysku firmy.

Charakterystyka programu:

Projektant magazynu:

Umożliwia wykonanie planu posiadanych magazynów, podzielenie ich na poszczególne sektory i podsektory z uwzględnieniem ich rzeczywistych wymiarów. Każda część na planie magazynu jest oznaczana odpowiednim kodem, a każdy sektor można dowolnie opisać np. nazwą towarów w nim magazynowanych, co pozwala na znaczne ułatwienie szukania na planie, bez konieczności pamiętania co w jakim miejscu się znajduje.

Możliwość wystawiania dokumentów:

W programie można w szybki i prosty sposób wystawić wiele rodzajów dokumentów takich jak:

- Zamówienie do Dostawcy [ZD]

- Zamówienie od Klienta [ZK]

- Przyjęcie Zewnętrzne [PZ]

- Wydanie Zewnętrzne [WZ]

- Tworzenie [PZ] na podstawie Zamówienia do Dostawcy

- Tworzenie [WZ] na podstawie Zamówienia od Klienta

- Wystawianie faktury VAT z pojedynczego dokumentu [WZ] oraz z kilku dokumentów jednocześnie

- Przychód Wewnętrzny [PW]

- Rozchód Wewnętrzny [RW]

- Inwentaryzacja

- Faktury VAT

- Faktury VAT PROFORMA

Kreator konfiguracji:

Tworzenie bazy danych podzielone jest na etapy przez które kreator prowadzi użytkownika w odpowiedniej kolejności, podpowiadając jednocześnie jak krok po kroku należy postępować wyświetlając czytelne i zrozumiałe opisy i komunikaty. Umożliwia nie tyko stworzenie pierwotnej bazy danych, ale i jej modyfikację, ponieważ przy jego pomocy również w późniejszym czasie można dodawać i modyfikować zgromadzone wcześniej informacje. (Tworzona przez kreator baza danych obejmuje m.in. dane firmy, dane dostawców, odbiorców, dane produktów znajdujących się na magazynie)

Raporty:

Program Weaver WMS umożliwia generowanie różnego rodzaju raportów w formie zarówno liczbowej jak i graficznej.

- Stany magazynowe - umożliwiają szybki podgląd w aktualną ilość towarów, która obecnie jest magazynowana. Można ustalić kryteria ich wyświetlania według potrzeb np. po kodzie, nazwie itp.

- Stany magazynowe + partie - umożliwiają podgląd ilości towarów znajdujących się w magazynie, wraz z informacjami o tym w jakim magazynie się znajdują sektorze, nazwie, dacie przyjęcia, dacie ważności, ilości, cenie jednostkowej, oraz o całej wartości danej pozycji. Kryteria wyświetlania można w łatwy sposób modyfikować dostosowując je do swoich potrzeb.

- Stany magazynowe + miejsca - umożliwiają szybki podgląd w obecne stany magazynowe, ale przechowują także informacje w jakim magazynie i sektorze dany towar się znajduje.

- Archiwum inwentaryzacji - umożliwia szybkie wywołanie przeprowadzonych wcześniej inwentaryzacji stanów magazynowych.

- Plan magazynu - umożliwia podgląd planów poszczególnych magazynów, wraz możliwością wyświetlenia informacji o właściwościach poszczególnych miejsc, które przechowują informację o tym jaki towar się w danym miejscu znajduje, dacie przyjęcia, ilości, cenie jednostkowej i wartości wszystkich sztuk.

- Wskaźnik rotacji materiałów - umożliwia identyfikację najlepiej i najsłabiej sprzedających towarów na przestrzeni czasu. Dla zobrazowania wyników poszczególnych rotacji istnieje możliwość wygenerowania raportów w postaci przejrzystych graficznych wykresów.

- Zdarzenia - umożliwiają wyświetlanie zdarzenia które zostały wprowadzone lub zmienione w programie według pewnych kryteriów, które samodzielnie można wybrać według potrzeb. Można wyświetlać zdarzenia zarówno według pojedynczych jak i według kilku kryteriów jednocześnie np. według daty występowania, użytkownika, ilości, ceny itp.

Inwentaryzacja:

Program do magazynowania Weaver WMS umożliwia wykonywanie inwentaryzacji produktów, które znajdują się w magazynach, oraz ich archiwizację. Inwentaryzacji można dokonać zarówno dla wszystkich magazynów jednocześnie, ale również dla pojedynczych jednostek według różnych konfiguracji kryteriów takich jak: wybór poszczególnego magazynu, sektora, podsektora, wyboru danego asortymentu znajdującego się we wskazanym miejscu. Dodatkowym atutem jest także księgowanie przeprowadzonej inwentaryzacji, zamykanie oraz możliwość wprowadzania w trakcie jej trwania rzeczywistej ilości danego towaru znajdującego się w magazynie. Więcej informacji na stronie producenta pod tym linkiem

 

Opinie

Posiadasz ten produkt?

Dodaj swoją opinię na temat Program magazynowy Weaver WMS LICENCJA 1 ROK i pomóż innym dokonać wyboru

Znaleźliśmy coś, co może Cię zainteresować
Waga sklepowa z udźwigiem do 40 kg wagPRO S40
219,00 zł 159,00 zł
Netto: 178,05 zł 129,27 zł
szt.
Bezprzewodowy profesjonalny czytnik kodów ze stacją dokującą HD8900
999,00 zł 799,00 zł
Netto: 812,20 zł 649,59 zł
szt.
Program magazynowy Weaver WMS LICENCJA 3 LATA
1 099,00 zł
Netto: 893,50 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl