1 832,70 zł
ilość szt.

Novitus Nano Online - kompaktowa kasa fiskalna

Kod produktu: NANO-ONLINE | Producent: Novitus

Nano Online to wszechstronna kasa fiskalna, która sprawdzi się w pracy stacjonarnej oraz w terenie. Charakteryzuje się ergonomicznym kształtem oraz niewielkim rozmiarem. Kasa została wyposażona w akumulator umożliwiający pracę bez zasilania zewnętrzenego przez dłuższy czas. 

1 832,70 zł
1832.70
(1 490,00 zł netto)
ilość szt.
Dostępność
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki
48 godzin
Kup teraz, zapłać później!

Wszechstronne wsparcie sprzedaży - poznaj kasę fiskalną Novitus Nano Online

Kasa fiskalna Nano Online, to niewielkie urządzenie cechujące się wysoką technologią, jakością, wszechstronnością oraz dużą mocą i szybkością działania. Idealnie sprawdzi się zarówno w pracy stacjonarnej w małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, a także do pracy mobilnej, w terenie. Nano Online jest najmniejszym modelem oferowanym przez markę Novitus. Obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące.

Funkcjonalność i komfort pracy

Urządzenie oferuje elektroniczny zapis kopii wydruku przechowywany w pamięci urządzenia, co pozwala zaoszczędzić eksploatację nośników papierowych, a także miejsce eliminując konieczność przechowywania kopii w formie papierowej. Kasa fiskalna posiada szeroki zakres funkcjonalności użytkowych, takich jak funkcja obsługi wielu walut, obsługa usług BUS oraz wypożyczalni, parkingów itp., a przy tym jest łatwa i prosta w codziennej obsłudze. Dodatkowo, by zwiększyć komfort użytkowania, klawiatura została wyposażona w podświetlenie, które pozwala na pracę również w gorszych warunkach oświetleniowych. Klawiaturę wykonano z silikonu, który chroni przed zanieczyszczeniem oraz zalaniem elektronicznych części wewnątrz urządzenia. Pracę ułatwiają dwa wyświetlacze LCD o rozdzielczości 192 x 48 px.

Moc działania

Nano Online została wyposażona w wydajny akumulator o pojemności 2Ah, który oferuje wydruk nawet do 3000 paragonów, umożliwiając bezprzewodową pracę nawet przez kilka dni, a wszystko to za sprawą zaawansowanego systemu usypiania nie używanych w danej chwili funkcji kasy.

Wysokiej jakości paragony

Mechanizm drukujący charakteryzuje się niezawodnością i wydajnością oraz umożliwia używanie papieru o długości 30 metrów, co pozwala na wydrukowanie do 300 paragonów na jednej rolce. Dodatkowo wymiana nośnika jest bardzo prosta i intuicyjna. Zaletą kasy jest możliwość wydrukowania grafiki w nagłówku paragonu i NIP-u nabywcy oraz zaprogramowanie nazwy towaru liczącej do 40 znaków.

Uwaga! Urządzenia fiskalne firmy Novitus dostępne są na zamówienie klienta. Z uwagi na ich specjalistyczny charakter nie ma możliwości zwrotu towaru.

Specyfikacja urządzenia

Przeznaczenie
małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
Liczba towarów
20 000
Maksymalna liczba zapisanych stawek PTU
7
Liczba grup towarowych
100
Liczba kasjerów
32
Rabaty/ narzuty
tak
Opakowania
64
Nazwa towaru
40 znaków
Procesor
32-bitowy, 500 MHz
Pamięć RAM
256 pamięci RAM
Mechanizm drukujący
Fujitsu FTP 628, termiczny typu clamshell
Szerokość papieru
57 mm
Klawiatura
alfanumeryczna, switchowa, wykonana z silikonu, 23 klawisze w tym 4 funkcyjne
Wyświetlacz
dwa wyświetlacze LCD podświetlane, czarno-białe, rozdzielczość 192 x 48 piksele
Komunikacja
RS232, USB, LAN (Ethernet)
Współpraca z urządzeniami
CRK, Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), WiFi dongle (WAN), BT dongle, BT LE dongle, Modem GSM
Wymiary urządzenia
94 x 58 x 229 mm
Waga urządzenia
0.65 kg
Sterowanie szufladą
tak

Opinie

Posiadasz ten produkt?

Dodaj swoją opinię na temat Novitus Nano Online - kompaktowa kasa fiskalna i pomóż innym dokonać wyboru

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl