2 447,70 zł
ilość szt.

Kasa fiskalna Novitus One Online

Kod produktu: ONE-ONLINE | Producent: Novitus

Kasa fiskalna Novitus One Online to przełomowe urządzenie do zarządzania sprzedażą w przedsiębiorstwie, które cechuje się dużymi możliwościami ukrytymi w niewielkiej obudowie.

2 447,70 zł
2447.70
(1 990,00 zł netto)
ilość szt.
* - Pole wymagane
Dostępność
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki
48 godzin
Kup teraz, zapłać później!

Kompaktowy rozmiar, wielkie możliwości - odkryj kasę fiskalną Novitus One Online

Kasa fiskalna One Online firmy Novitus to przełomowe urządzenie do zarządzania sprzedażą w przedsiębiorstwie, cechujące się dużymi możliwościami ukrytymi w niewielkiej obudowie. Waga sprzętu wynosząca mniej niż 0,7 kg oraz kompaktowe wymiary sprawiają, że jest ona idealnym rozwiązaniem dla małych mobilnych punktów handlowo-usługowych.

Prostota i komfort codziennej obsługi

Urządzenie zostało wyposażone w czytelny dotykowy wyświetlacz o przekątnej 5 cali, który jednocześnie służy do wyświetlania wirtualnej klawiatury. Dzięki temu użytkownik posiada pełną kontrolę nad konfiguracją wyświetlanych informacji i może zaprogramować na każdym z pól okna sprzedażowego dowolną funkcję kasy, towar szybkiej sprzedaży, a nawet wybrać kolor przycisków. Drugi wyświetlacz LCD znajdujący się na froncie urządzenia, daje klientowi podgląd na zakupione towary, ich cenę oraz wartość do zapłaty.

Zaawansowane wsparcie sprzedaży

System operacyjny kasy jest bardzo przejrzysty i intuicyjny. Umożliwia łatwe wygenerowanie takich danych jak raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. Użytkownik może w prosty sposób dokonać analizy sprzedaży każdego z kasjerów, poszczególnego produktu oraz całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie. Do zarządzania kasą z każdego miejsca na świecie posłużyć może interesująca aplikacja NoviCloud pozwalająca na dostęp do danych zapisanych w chmurze. Bardzo ważnym aspektem jest także elektroniczne przesyłanie paragonów i raportów do Centralnego Repozytorium Kas (CRK), a ich kopia przechowywana jest w lokalnej pamięci urządzenia, do której dostęp można uzyskać bezpośrednio z poziomu kasy fiskalnej lub pobrać za pomocą programu komputerowego.

Współpraca z różnymi urządzeniami

Model One Online posiada po dwa złącza RS232 oraz USB, a także jeden port komunikacyjny LAN, dzięki czemu może współpracować z wieloma urządzeniami, takimi jak tablet, czytnik kodów, pin pad i pendrive. Ciekawą opcją jest możliwość zainstalowania we własnym zakresie zewnętrznego modułu WiFi i GSM, zapewniając kasie bezprzewodową komunikację z całym światem. Mechanizm drukujący firmy Fujitsu gwarantuje szybki i wysokiej jakości wydruk dokumentu sprzedażowego.

Elegancja i nowoczesność

Kasa fiskalna charakteryzuje się eleganckim i nowoczesnym wyglądem wpływającym na estetykę otoczenia. Urządzenie dostępne jest w kilku opcjach kolorystycznych: czarna, jasna, czarno-pomarańczowa, jasno-szara oraz jasno-czarno, dzięki czemu użytkownik może dostosować sprzęt do wnętrza, według własnych preferencji.

Uwaga! Urządzenia fiskalne firmy Novitus dostępne są na zamówienie klienta. Z uwagi na ich specjalistyczny charakter nie ma możliwości zwrotu towaru.

Specyfikacja urządzenia

Przeznaczenie
małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
Maksymalna ilość zapisanych towarów
nieograniczona
Maksymalna liczba zapisanych stawek PTU
7
Maksymalna liczba grup towarowych
nieograniczona
Maksymalna liczba kasjerów
nieograniczona
Rabaty/ narzuty
tak
Pojemność bufora online
nieograniczona
Opakowania
nieograniczone
Nazwa towarów
40 znaków
Klawiatura
213 klawiszy, klawiatura ekranowa na wyświetlaczu dotykowym
Wyświetlacz
Ekran IPS TFT 5 cali z panelem dotykowym; LCD graficzny 192x48 pikseli, podświetlany, czarno-biały
Procesor
32-bitowy 524 MHz
Pamięć
256 MB pamięci RAM
Mechanizm drukujący
termiczny typu clamshell FUJITSU FTP 628
Wymiary papieru
szerokość 57mm
Zasilanie
zasilacz sieciowy 230 / 12V, 3A
Zasilanie awaryjne
akumulator 7,4V; 2,4Ah
Porty komunikacyjne
2 x RS232,USB Host (A), 2 x USB Device (B), 1 x LAN (Ethernet)
Komunikacja z urządzeniami zewnętrznymi
komputer RS232/USB/LAN, czytnik RS232, czytnik USB, waga, multiplekser, terminal EFT (RS,LAN), pin pad, monitoring, Modem GPRS, klawiatura USB, pendrive
Wymiary urządzenia
92 x 51 x 207 mm
Waga urządzenia
0,67 kg

Opinie

Posiadasz ten produkt?

Dodaj swoją opinię na temat Kasa fiskalna Novitus One Online i pomóż innym dokonać wyboru

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl