2 939,70 zł
ilość szt.

Kasa fiskalna Novitus Next Online

Kod produktu: NEXT-ONLINE | Producent: Novitus

Novitus Next Online prezentuje zupełnie nowy poziom na rynku kas fiskalnych. Nowoczesny design oraz najnowsze technologie sprawiają, że obsługa jest prosta i przyjemna.

2 939,70 zł
2939.70
(2 390,00 zł netto)
ilość szt.
* - Pole wymagane
Dostępność
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki
48 godzin
Kup teraz, zapłać później!

Wysoka jakość sprzedaży - poznaj kasę fiskalną Next Online firmy Novitus

Novitus Next Online prezentuje zupełnie nowy poziom na rynku kas fiskalnych, oferując profesjonalne wsparcie sprzedaży. Kompaktowy rozmiar pozwala zaoszczędzić przestrzeń roboczą, a nowoczesny i elegancki wygląd, sprawia że wpasuje się w każde wnętrze.

Przyjazna i komfortowa obsługa

Model Next Online wyróżnia duży, dotykowy ekran o przekątnej 7 cali, który nie tylko wyświetla wszystkie dane, ale także stanowi narzędzie do wprowadzania wartości i ustawień. Intuicyjne menu można dostosować do własnych potrzeb, poprzez wybór funkcji każdego z przycisków - może to być zarówno dowolna funkcja kasy, jak i towar szybkiej sprzedaży. Można je także oznaczyć jednym z kilku dostępnych kolorów, co pomaga w ergonomii użytkowania kasy. Urządzenie posiada też wyświetlaną pełną klawiaturę ekranową, co w znaczącym stopniu ułatwia wprowadzanie towarów do bazy. Dodatkowo, poza klawiaturą dotykową, sprzęt posiada również fizyczną klawiaturę umieszczoną obok wyświetlacza.

Wysokiej jakości mechanizm drukujący

Zaawansowany mechanizm drukujący zapewnia nie tylko szybki i trwały wydruk paragonu, ale został też wyposażony w obcinacz papieru, wyręczając przy tym użytkownika konieczności ręcznego oddzielania wydruku od rolki. Duża pamięć oraz nowoczesny procesor o wysokim taktowaniu gwarantują bezproblemową pracę w każdych warunkach.

Przydatne opcje

Z poziomu kasy, użytkownik może mieć dostęp do takich informacji jak ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów. Pozwala to na łatwy i szybki podgląd konkretnych danych biznesowych oraz umożliwia analizowanie sprzedaży kasjerów, sprzedaży każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie. Ciekawą funkcją jest także udostępniona przez producenta aplikacja NoviCloud. Pozwala ona na archiwizację w chmurze bazy kasy oraz dostęp do danych z poziomu przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie.

Elegancki i nowoczesny wygląd

Kasa fiskalna cechuje się eleganckim i nowoczesnym wyglądem, co wpływa na estetykę otoczenia. Możliwy jest wybór urządzenia w kolorze czarnym lub białym, dzięki czemu użytkownik zyskuje możliwość dopasowania sprzętu do indywidualnych preferencji.

Automatyczne wysyłanie raportów do CRK

Novitus Next Online automatycznie przesyła w formie elektronicznej paragony, raporty oraz pozostałe dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK), co ułatwia pracę eliminując konieczność pamiętania o przesłaniu danych samodzielnie. Na oszczędność miejsca wpływa automatyczne zapisywanie kopii paragonów w lokalnej pamięci chronionej urządzenia, co eliminuje obowiązek przechowywania kopii w formie papierowej.

Uwaga! Urządzenia fiskalne firmy Novitus dostępne są na zamówienie klienta. Z uwagi na ich specjalistyczny charakter nie ma możliwości zwrotu towaru.

Specyfikacja urządzenia

Przeznaczenie
wszystkie punkty handlowe i usługowe
Maksymalna ilość zapisanych towarów
nieograniczona
Maksymalna liczba zapisanych stawek PTU
7
Maksymalna liczba zapisanych stawek VAT
7
Liczba kodów dowiązanych
nieograniczona
Maksymalna liczba grup towarowych
nieograniczona
Maksymalna liczba kasjerów
nieograniczona
Rabaty/ narzuty
nieograniczone
Pojemność bufora online
nieograniczona
Opakowania
nieograniczona
Nazwa towaru
40 znaków
Klawiatura
20 klawiszy, mechaniczna oraz panel dotykowy
Wyświetlacz
Ekran 7 cali TFT z panelem dotykowym; LCD graficzny 132x32 piksele, podświetlany, czarno-biały
Procesor
32-bitowy 524 MHz
Pamięć
256 MB pamięci RAM
Mechanizm drukujący
termiczny FUJITSU FTP 628 z obcinaczem papieru i systemem easy loading
Wymiary papieru
57mm x 60mb
Zasilanie
zasilacz sieciowy 230 / 12V, 2A
Zasilanie awaryjne
akumulator 7,4V, 2000mAh
Porty komunikacyjne
3x RS232, USB host, USB OTG, LAN, Micro HDMI, audio
Komunikacja z urządzeniami zewnętrznymi
262 x 96 x 242 mm
Waga urządzenia
1,8 kg

Opinie

Posiadasz ten produkt?

Dodaj swoją opinię na temat Kasa fiskalna Novitus Next Online i pomóż innym dokonać wyboru

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl