1 709,70 zł
ilość szt.

Kasa fiskalna Novitus Nano E

Kod produktu: NANO-E | Producent: Novitus

Kasa fiskalna Novitus Nano E jest niewielkim urządzeniem do zarządzania i wystawiania dokumentów sprzedażowych. Pomimo niewielkich rozmiarów, kasa posiada szerokie możliwości programowania. Cechuje się ergonomicznym kształtem oraz kompaktowymi wymiarami. 

1 709,70 zł
1709.70
(1 390,00 zł netto)
ilość szt.
Dostępność
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki
48 godzin
Kup teraz, zapłać później!

Wejdź na nowy poziom sprzedaży z kasą fiskalną Novitus Nano E

Kasa fiskalna Nano E firmy Novitus została stworzona z myślą o wsparciu codziennej sprzedaży. Cechuje się niewielkim rozmiarem i ergonomicznym kształtem obudowy, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń roboczą i czyni sprzęt idealnym dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż w terenie.

Cicha i komfortowa praca

Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej jakości mechanizm drukujący, oferujący szybki i cichy wydruk paragonów oraz raportów, co znacząco wpływa na wydajność pracy oraz komfort osób znajdujących się w pobliżu. Minimalizacja niezadrukowanej powierzchni pomiędzy wydrukami, czyni kasę ekonomiczną i wpływa na oszczędność papieru. Zaletą sprzętu jest zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, co ułatwia pracę oraz znacznie obniża koszty eksploatacji poprzez wydruk na jednej rolce, bez konieczności zadrukowania drugiej kopią. Kopia danych zapisywana jest na karcie SD o pojemności 4GB, co pozwala na zapis około dwóch milionów paragonów (30-liniowych). Rozwiązanie to wpływa dodatkowo na oszczędność miejsca, gdyż nie ma konieczności przechowywania papierowych kopii.

Czytelny podgląd na sprzedawane towary

Model Nano E został wyposażony w dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne LCD, które informują użytkownika o pracy kasy, a klientowi umożliwiają podgląd na wprowadzone produkty, ceny oraz wartość do zapłaty. Możliwość ustawienia trybu nocnego, pozwala na korzystanie ze sprzętu niezależnie od oświetlenia.

Łatwość i wygoda obsługi

Na łatwość codziennej obsługi wpływa wygodna alfanumeryczna, kolorowa podświetlana klawiatura, która ułatwia programowanie, drukowanie paragonów i raportów oraz wprowadzanie danych. Klawiatura została wykonana z silikonu, dzięki czemu zabezpiecza elektroniczne części znajdujące się wewnątrz przed zanieczyszczeniem bądź zalaniem. Dużym ułatwieniem są 4 klawisze funkcyjne F1-F4, które można programować jako klawisze sprzedaży bądź skróty do różnych funkcji urządzenia.

Dobra komunikacja i moc działania

Komunikację z różnymi urządzeniami zewnętrznymi oferują złącza USB oraz RS232, dzięki czemu możliwe jest połączenie kasy fiskalnej z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą elektroniczną, modemem, terminalem płatniczym lub pinpadem. Dodatkowo, na spodzie urządzenia umieszczono złącze komunikacyjne, do którego można zamontować dodatkowy moduł Bluetooth, w celu komunikacji bezprzewodowej. Nano E posiada akumulator litowo-jonowy o pojemności 2Ah, co umożliwia wydrukowanie nawet do 10 000 paragonów i pozwala na kilka dni pracy. Podnosi to wydajność pracy, eliminując konieczność częstych przerw na ładowanie.

Uwaga! Urządzenia fiskalne firmy Novitus dostępne są na zamówienie klienta. Z uwagi na ich specjalistyczny charakter nie ma możliwości zwrotu towaru.

Specyfikacja urządzenia

Przeznaczenie
małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
Maksymalna ilość zapisanych towarów
3000
Maksymalna liczba zapisanych stawek PTU
7
Maksymalna liczba grup towarowych
42
Maksymalna liczba kasjerów
8
Rabaty/ narzuty
tak
Pojemność bufora on-line
2000
Opakowania
64
Nazwa towaru
do 40 znaków
Nośnik kopii elektronicznej
karta SD 4GB
Mechanizm drukujący
Fujitsu FTP 628 termiczny, typu clamshell
Szerokość papieru
57 mm
Klawiatura
alfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem, 23 klawisze w tym 4 funkcyjne
Wyświetlacz
dwa alfanumeryczne, podświetlane na niebiesko LCD, 16 znaków
Komunikacja
USB, RS232
Współpraca z urządzeniami
komputer, czytnik, waga, modem, terminal EFT, moduł Bluetooth
Zasilacz
z sieci - 230 V, zasilacz zewnętrzny oraz akumulator 7.2V, 2Ah, wymienny
Wymiary urządzenia
94 x 58 x 229 mm
Waga urządzenia
0,65 kg

Opinie

Posiadasz ten produkt?

Dodaj swoją opinię na temat Kasa fiskalna Novitus Nano E i pomóż innym dokonać wyboru

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl