0
0,00 zł
Skup używanego sprzętu

Wiele osób użytkujących w swoich firmach czytniki kodów kreskowych z biegiem czasu, staje przed decyzją wymiany ich na nowsze modele. Dynamiczny rozwój wielu branż, w których do codziennej pracy wykorzystywane są skanery kodów kreskowych sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na zaawansowany sprzęt, spełniający coraz większe wymagania. Dobrym przykładem są kody jednowymiarowe (kreskowe) oraz kody dwuwymiarowe (np. kod QR) mające postać graficznego symbolu o kształcie kwadratu. Jeszcze do niedawna najbardziej popularne były kody kreskowe. W takim przypadku do skanowania kodów z powodzeniem wystarczał skaner, który odczytywał tylko i wyłącznie kody 1D. Wraz z rozwojem technologii i coraz większą popularnością graficznych kodów 2D firmy, które użytkowały czytniki 1D, były zmuszone na wymianę sprzętu skanującego.

Co zrobić z czytnikiem kodów kreskowych, którego już nie używamy?

Po wymianie urządzeń skanujących na nowsze, bardziej zaawansowane modele stajemy przed dylematem, co zrobić ze sprzętem użytkowanym do tej pory. Jeżeli konieczność zakupu nowych czytników wynikała z uszkodzenia dotychczasowych, sytuacja jest prosta i uszkodzone urządzenie należy zutylizować w przeznaczonym do tego miejscu. W przypadku gdy wymienialiśmy urządzenia na bardziej zaawansowany sprzęt, a nasze dotychczasowe skanery jeszcze działają, ich utylizacja nie będzie w zgodzie z ekologią. Nasza firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę i wychodzi naprzeciw naszym klientom. Dlatego też oferujemy usługę odkupu urządzeń automatycznej identyfikacji. Jeżeli posiadają Państwo sprawny czytnik kodów kreskowych lub skaner kodów qr w dobrym stanie, który nie jest już potrzebny w waszej firmie, możecie skontaktować się z nami, a my profesjonalnie zajmiemy się wyceną realnej wartości używanego sprzętu i zaproponujemy uczciwą cenę. Dzięki temu nie tylko rozwiążecie problem, co zrobić z nieużywanym sprzętem, odzyskacie dodatkowo część pieniędzy zainwestowanych w urządzenia skanujące.

Skaner QR i kodów kreskowych automatyczne skanowanie kodu z ekranu telefonu.

Co nas interesuje?

Jako sprzedawca, chętnie odkupimy używane, jak i poleasingowe czytniki kodów kreskowych lub terminale. Pod uwagę bierzemy takiego rodzaju sprzęt, jak:

  • przewodowe stacjonarne czytniki kodów kreskowych
  • przewodowe ręczne czytniki kodów kreskowych
  • bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych
  • czytniki odczytujące kody jednowymiarowe (1D)
  • czytniki odczytujące kody dwuwymiarowe (2D)

W razie zainteresowania prosimy o kontakt na numer 612-785-725 oraz 796-069-419 lub na maila [email protected]

Polecane produkty

[product show="main" slider="true" onlyAvailable="true"]
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium