0,00 zł

Wagi platformowe dla przemysłu

Planujesz zakup przemysłowej wagi platformowej? To niezastąpione urządzenia w przemyśle, magazynie, handlu czy hurtowni. W ofercie sklepu HDWR.pl znajdziesz solidne i niezawodne elektroniczne wagi platformowe dla swojego biznesu o różnych nośnościach i wielkościach. Wszystkie produkty spełniają najwyższe standardy jakości. 

Wagi platformowe (11)

Precyzja na każdą skalę – wagi platformowe dla profesjonalistów!

Wagi platformowe to urządzenia służące do sprawdzania masy dowolnych produktów wielkogabarytowych. Proces ważenia odbywa się poprzez umieszczenie towarów na specjalnej platformie. Wagi wykonane zostały z wysokiej jakości mocnej stali gwarantującej trwałość i wytrzymałość, dlatego sprawdzą się podczas pracy nawet w trudnych warunkach. Dedykowane do użytku w centrach wysyłkowych do sprawdzania masy przesyłek, w magazynach i hurtowniach, a także w gospodarstwach rolnych.

Urządzenia cechują się precyzyjnym i dokładnym pomiarem widocznym na przejrzystym wyświetlaczu, a wygodne przyciski ułatwiają pracę. Wyposażone są w szereg przydatnych funkcji, wpływają również na prostotę i łatwość obsługi. Szeroki zakres nośności, od kilkuset kilogramów do nawet kilku ton, daje wiele możliwości.

Wybierając odpowiednią wagę platformową, zwróć uwagę na kilka podstawowych kwestii:

  • pomiar wagi
  • dokładność wagi
  • wyświetlacz
  • dostępne funkcje

Magazyn z paczkami

Wagi przemysłowe platformowe – czym się charakteryzują?

Wagi przemysłowe platformowe są wyposażone w płaską metalową platformę, na której umieszcza się produkty celem zważenia. Oprócz wytrzymałej platformy mierniczej taka przemysłowa waga ma również elektroniczny panel sterujący ze wskaźnikiem. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają wytrzymałość, dzięki czemu są dedykowane do użytku w trudnych warunkach przemysłowych.

Kiedy warto zainteresować się wagą do paczek z platformą?

Jeśli w swoim biznesie potrzebujesz wagi magazynowej do ważenia produktów wielkogabarytowych i ciężkich, od kilkudziesięciu kilogramów, do nawet kilku ton. Układ ważący posiada tensometryczne przetworniki siły, które mierzą wywierany na powierzchnię nacisk, a zapisane algorytmy przeliczają wartość, wyświetlając wynik na wyświetlaczu w kilogramach bądź funtach.

Waga platformowa przeznaczona do ważenia towarów na metalowej platformie

Precyzyjny pomiar i niezawodność platformowych wag do paczek

Każda z oferowanych w sklepie HDWR wag do ważenia wyposażona jest w wysokiej jakości podzespoły, co wpływa na solidność i precyzyjny pomiar niezależnie od ułożenia towaru na powierzchni ważącej. Mimo że wagi platformowe dedykowane są do ważenia produktów wielogabarytowych, możliwe jest określenie masy towarów, których waga zaczyna się już od 200 gramów, a dokładność pomiaru utrzymuje się na poziomie 0,2 kg.

Waga platformowa do ważenia paczek w centrach wysyłkowych

Sklep HDWR.pl – najwyższej jakości wagi oraz najlepsza obsługa posprzedażowa!

Specjalnie dla swoich Klientów oferujemy serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Każda zakupiona waga z platformą posiada gwarancję, w czasie której uszkodzony sprzęt jest naprawiany za darmo, w przypadku, gdy uległ uszkodzeniu nie z winy nabywcy. Okres gwarancji może wynosić od 1 roku do 2 lat. Nie wiesz, jaka waga platformowa paletowa sprawdzi się w Twoim gospodarstwie rolnym czy firmie? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dobiorą odpowiednią wagę dla Twoich potrzeb.

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium