0,00 zł

Szuflady kasowe na pieniądze do kas fiskalnych

Szuflady kasowe stały się nieodłącznym elementem każdego biznesu, w którym przedsiębiorcy mają styczność z transakcjami gotówkowymi. Wspomagają one sprawne prowadzenie biznesu, oferując wiele zalet i funkcjonalności, z których tysiące użytkowników na całym świecie mają okazję korzystać.

Przeznaczone zostały do bezpiecznego i wygodnego przechowywania środków pieniężnych. W swoim wnętrzu kryją praktyczne organizery wyposażone w osobne przegrody na monety oraz banknoty. Rozwiązanie to pomaga zachować porządek i wpływa na dobrą organizację pracy.

Szuflady kasowe (6)

Zalety szuflad kasowych

Najważniejszą cechą, która przemawia za inwestycją w szufladę kasową, jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Obudowa tych urządzeń wykonana jest z grubej stali walcowanej na zimno, która w rzeczywistych warunkach odporna jest na zgniatanie, uderzenia oraz inne czynniki mogące wywoływać uszkodzenia. Dodatkowo każda szuflada wyposażona jest także w trójpozycyjny zamek z dedykowanym kompletem kluczy. Po zakończeniu pracy utrzymuje szufladę w zamknięciu, uniemożliwiając jej otwarcie przez osoby trzecie w łatwy i niekontrolowany sposób. Dodatkowo do wielu modeli szuflad oferowane są także uchwyty do montażu pod blatem stanowiska pracy. Podnosi to jeszcze bardziej bezpieczeństwo, skutecznie zabezpieczając zgromadzone środki przed kradzieżą wraz z całą szufladą.

Drugą, równie ważną cechą, jest możliwość lepszej organizacji stanowiska pracy oraz środków pieniężnych. W szczególności dotyczy to większych modeli szuflad, takich jak HD-KR41, HD-KER41, HD-KFT46 oraz HD-KW43, które posiadają więcej przegród na banknoty i monety. Dzięki temu każdy nominał bilonu oraz banknotów może być umieszczony w oddzielnej przegrodzie, zwiększając ergonomię stanowiska pracy oraz przyspieszając obsługę klientów. Duża część szuflad posiada także specjalne szczeliny w obudowie, przez które można wkładać pozostałe środki płatnicze, np. banknoty o większych nominałach lub wydruki z płatności kartą.

Szuflady na pieniądze, posiadają także elektromagnes ze sprężyną, który połączony jest z dedykowanym przewodem RJ12. Takie połączenie umożliwia zintegrowanie szuflady z obsługą poprzez kasę fiskalną, drukarkę fiskalną lub system POS. Dzięki temu, poprzez wywołanie odpowiedniej komendy lub naciśnięcie przycisku, szuflada może zostać automatycznie otwarta, bez konieczności każdorazowego otwierania kasetki przy pomocy kluczyka, usprawniając pracę.

Szuflada kasowa do przechowywania pieniędzy z przegrodami

Wykonanie szuflad na pieniądze

Nasze szuflady zostały wykonane z mocnej, grubej stali walcowanej na zimno, co zapewnia im wytrzymałość i wpływa na bezpieczeństwo przechowywanych pieniędzy. Przed nieautoryzowanym dostępem urządzenie zabezpiecza zamek zamykany na klucz. Pokrycie obudowy metodą proszkową lakierem hybrydowym w kolorze czarnym, nie tylko nadaje eleganckiego wyglądu, stanowi również ochronę przed zarysowaniem, odpryskami oraz czynnikami zewnętrznymi.

Szuflady do kasy fiskalnej do przechowywania pieniędzy

Rodzaje akcesoriów do przechowywania pieniędzy

Wśród dostępnych w naszym sklepie artykułów znajdą Państwo różnego rodzaju szuflady do kasy fiskalnej. W zależności od zapotrzebowania posiadamy małe, średnie oraz duże szuflady do przechowywania pieniędzy. Dodatkowo każda z szuflad oferuje różną ilość przegród na banknoty oraz monety, dzięki czemu użytkownik ma możliwość dostosować akcesorium do własnych potrzeb. Możliwy jest również wybór urządzenia z wyjmowanym wkładem na środki pieniężne.

Urządzenia do przechowywania środków pieniężnych można podzielić ze względu na sposób otwierania:

  • Szuflady wysuwane - umieszczenie środków wewnątrz odbywa się poprzez wysuwany wkład z dedykowanymi przegrodami oraz zatrzaskami zabezpieczającymi banknoty
  • Kasetki na pieniądze - posiadają zamykaną na klucz pokrywę otwieraną od góry.

Szuflada kasowa do kasy fiskalnej

Czym różni się model szuflady do kasy fiskalnej z oznaczeniem KER od modelu z oznaczeniem KR?

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szuflady w różnych wymiarach zawierające oznaczenia KER lub KR. Dla przykładu mamy szufladę kasową HD-KER33 oraz HD-KR33. Jest to ten sam model, posiadający takie same rozmiary, ale różniący się jednym szczegółem. Szuflady zawierające oznaczenie KR zostały wyposażone w całkowicie wyjmowany wkład na monety oraz banknoty i dodatkowo w osobno wyjmowany wkład na monety, natomiast szuflady posiadające oznaczenie KER, nie posiadają wyjmowanego całego wkładu, oferują możliwość wyjęcia jedynie wkładu na monety. Wybór modelu szuflady powinien być zatem podyktowany indywidualnymi potrzebami i preferencjami klienta.
 
 
 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium