0
0,00 zł

Kasetki na pieniądze otwierane od góry

Szuflady kasowe Flip Top to uniwersalne i wszechstronne akcesoria, które są szeroko stosowane w wielu branżach, w tym w hotelarstwie, restauracji, sklepach, aptekach i magazynach. Szuflady te są projektowane w celu ułatwienia obsługi klientów i zapewnienia bezpiecznego i wygodnego sposobu przechowywania gotówki.

Szuflady Flip Top (1)

Charakterystyka szuflad kasowych typu Flip Top

Szuflady na pieniądze typu Flip Top charakteryzują się podłużnym kształtem obudowy, dzięki czemu zajmują mniej miejsca niż szuflady wysuwane, co pomaga zaoszczędzić przestrzeń roboczą. Podstawową cechą kasetek Flip Top jest możliwość otwierania od góry oraz zdejmowana pokrywa, co umożliwia szybkie wyjęcie całego wkładu. Dodatkowo pod zamykaną na klucz pokrywą znajduje się zamykany na klucz wkład na środki pieniężne, co może okazać się pomocne podczas zmianowej pracy kasjerskiej. Zaletą górnego otwierania pokrywy jest możliwość zabudowania szuflady we wnęce na stanowisku kasowym.

Szuflada kasowa Flip Top do przechowywania pieniędzy

W jaki sposób można otworzyć szufladę wysuwaną?

Wysuwane szuflady na pieniądze oferują dwie możliwości otwarcia:
  • ręcznie - za pomocą dołączonego do zestawu kluczyka, po wsunięciu go w zamek i przekręceniu
  • elektronicznie - po uprzednim podłączeniu pod kasę fiskalną i zaprogramowaniu komendy otwierającej (dedykowany przycisk uruchamiający mechanizm otwarcia szuflady)
 
 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium