0,00 zł

Stacjonarne czytniki kodów kreskowych wolnostojące oraz moduły skanujące do zabudowy

Stacjonarne czytniki kodów kreskowych doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie liczą się niewielkie wymiary oraz automatyczny odczyt. Dzięki dedykowanym otworom montażowym, czytniki te można stabilnie umieszczać na stałe na dowolnej powierzchni. Czytniki ladowe są idealnym rozwianiem na ladę sklepową.

 

Stacjonarne (20)

Przewodowe czytniki stacjonarne – charakterystyka i zastosowanie

Przewodowe czytniki stacjonarne, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone zostały do pracy stacjonarnej i pozwalają na ustawienie w dowolnym miejscu, w zależności od potrzeb klienta. Ich niewielki rozmiar pozwala oszczędzać przestrzeń roboczą i sprawia, że wpasują się w każde wnętrze. Pozwalają na szybki i precyzyjny odczyt kodów jednowymiarowych oraz dwuwymiarowych, w zależności od wybranego modelu. Skanery stacjonarne zostały wyposażone w automatyczny tryb pracy, umożliwiający skanowanie kodów bez naciskania na przycisk. Skanowanie odbywa się w chwili, gdy kod znajdzie się w zasięgu wiązki lasera. 

Skanery posiadają solidną obudowę, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju upadki. Należy jednak pamiętać, że stopień ochrony oraz wysokość, z jakiej urządzenie jest odporne na upadki, może różnić się w zależności od modelu.

Tego typu urządzenia skanujące, idealnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju małych sklepach i butikach, gdzie mobilność skanera nie jest bardzo istotna. Przewodowy czytnik kodów QR stacjonarny posiada nowoczesne i atrakcyjne wzornictwo, dzięki czemu dodają elegancji i estetyki każdemu pomieszczeniu.

Stacjonarny przewodowy czytnik kodów kreskowych HD-S80 firmy HDWR

Stacjonarne przewodowe czytniki – wiele funkcji w niewielkim rozmiarze

Wiele stacjonarnych czytników to urządzenia o niewielkim rozmiarze, które dedykowane są do pracy zdalnej. Zazwyczaj mocowane są przy stanowisku kasowym, co niewątpliwie ułatwia pracę. Na uwagę zasługują również te modele, które dają możliwość zamontowania na stałe, co wpływa na wygodę oraz oszczędność przestrzeni roboczej. Mimo niewielkich rozmiarów urządzenia, w zależności od modelu posiadają wiele przydatnych funkcji, między innymi: możliwość ustawienia dowolnego prefiksu lub sufiksu, zapis bieżących ustawień użytkownika jako konfiguracja domyślna oraz modyfikacja ustawień sygnału dźwiękowego bądź zmiana podświetlenia. Moduł optyki, poza odczytem kodów kreskowych lub wielowymiarowych QR, umożliwia również odczyt kodów uszkodzonych, niewyraźnych czy przekreślonych. Ponadto możemy zdecydować się na urządzenia, których zaawansowany układ skanujący poradzi sobie z odczytem kodów z ekranów LCD oraz wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Poręczny i kompaktowy kształt pomaga zaoszczędzić przestrzeń roboczą, a elegancki design podnosi walory estetyczne. Małe stacjonarne przewodowe czytniki kodów kresowych są proste w użytkowaniu, a więc sprawdzą się do codziennej obsługi przez każdego pracownika.

Skaner kodów QR - najważniejsze cechy:

  • odczyt kodów wielowymiarowych i jednowymiarowych
  • poręczny kształt i niewielkie rozmiary urządzeń
  • możliwość zabudowania
  • prosta obsługa
  • skanowanie kodów odbywa się automatycznie

Stacjonarny przewodowy skaner kodów QR i kreskowych 2D HD-S92

Odkryj nowoczesne i eleganckie stacjonarne czytniki przewodowe z HDWR!

W sklepie HDWR znajdziesz szeroką ofertę stacjonarnych skanerów kodów kresowych 1D i 2D. Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia na Twoją kieszeń. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, wprowadziliśmy możliwość przetestowania sprzętu przed dokonaniem zakupu przez 30 dni roboczych z możliwością wydłużenia tego czasu. Dzięki temu będziesz miał gwarancję, iż dany sprzęt spełni Twoje oczekiwania. Nie wiesz jaki sprzęt wybrać? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Tobie dobrać odpowiedni stacjonarny czytnik przewodowy dla Twojej firmy.

Zaawansowany stacjonarny przewodowy czytnik QR i kodów kreskowych 2D HD201

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium