0,00 zł

Ręczne przewodowe czytniki kodów kreskowych oraz QR

Ręczne przewodowe czytniki kodów kreskowych to najpopularniejsze i najdłużej funkcjonujące na rynku rozwiązanie do skanowania kodów. Pozwalają na łatwe i precyzyjne operowanie urządzeniem przez użytkownika oraz umożliwiają ręczne uruchomienie układu skanującego. Co więcej, jest to również najtańsza forma spośród wszystkich czytników kodów, dlatego mimo popularności skanerów bez kabla, ich przewodowe odpowiedniki nadal są chętnie wybierane przez użytkowników – ze względu na cenę, jak i bezawaryjność. Dużą zaletą i przewagą ręcznych czytników przewodowych jest bezpieczeństwo w kontekście łączności, bez ryzyka zakłócenia bądź utraty sygnału. 

Ręczne (1)

 

Ręczne przewodowe czytniki i skanery kodów QR - przewodowe urządzenia dla Twojego biznesu

Czytniki ręczne przewodowe to tradycyjne urządzania, które do komunikacji z modułami nadrzędnymi wykorzystują połączenie kablowe. Wszystkie oferowane w HDWR ręczne przewodowe czytniki kodów kreskowych to produkty wyselekcjonowane przez naszych specjalistów spośród modeli oferowanych przez wiodących producentów. Produkty z tej kategorii to podstawowe czytniki kodów kreskowych przeznaczone m.in. dla sektora handlu do stanowisk kasowych oraz dla administracji biurowej.

Skanowanie kodu kreskowego skanerem QR i kodów kreskowych HD580 HDWR

Najważniejsze funkcje ręcznych czytników kodów kreskowych

Przewodowe, ręczne czytniki kodów zapewniają swobodę i wygodę pracy. Wykonany z wysokiej jakości komponentów układ skanujący odczytuje kody jednowymiarowe oraz dwuwymiarowe, w zależności od wybranego modelu, a skan następuje po naciśnięciu na przycisk.

W naszej ofercie znajdują się czytniki posiadające w zestawie podstawkę oraz wyposażone w tryb automatyczny, dzięki któremu możliwy jest odczyt kodów bez konieczności użycia przycisku skanującego. Kody odczytywane są natychmiast w chwili, gdy znajdą się w zasięgu wiązki lasera. Wpływa to na wygodę oraz wydajność pracy. Ręczne czytniki cechują się ergonomicznym kształtem oraz wyważoną wagą, zapewniając komfort codziennego użytkowania.

W sklepie HDWR znajdą Państwo bogaty wybór bezprzewodowych, ręcznych czytników i skanerów kodów 1D i 2D.

Czytnik kodów kreskowych wyposażony jest w nowoczesne układy skanujące, które pozwalają na szybki odczyt wiodących kodów 1D, w zależności od modelu z prędkością do 50 razy na sekundę. Ręczny czytnik i skaner kodów QR pozwalają użytkownikowi na zaprogramowanie dowolnego znaku jako prefiks oraz sufiks, w tym klawiszy funkcyjnych, co jest niezaprzeczalną zaletą. Oferowane urządzenia są lekkie i ergonomiczne, zapewniając komfort codziennego użytkowania.

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium