0,00 zł

Ręczne bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych

Bezprzewodowe ręczne skanery kodów kreskowych są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących niezawodnego urządzenia, które zapewni maksymalną swobodę podczas codziennej pracy. Pozwala on na oddalenie się na większą odległość od komputera, z którym połączony jest czytnik bez obaw o utratę połączenia.

Ręczne (1)

Ręczne bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych – jakie wybrać?

Bezprzewodowe ręczne czytniki kodów kreskowych zapewniają swobodną pracę bez przeszkadzających kabli. Dzięki bezprzewodowemu zasięgowi umożliwiają wygodną pracę na dużych odległościach i mobilność w poruszaniu się. Możliwość zaprogramowania dowolnego znaku jako prefiks i sufiks, w tym klawiszy funkcyjnych sprawia, że urządzenie sprawdzi się w użytku w biurach i magazynach. Dzięki niezawodnej i bezproblemowej współpracy z urządzeniami fiskalnymi ręczne bezprzewodowe skanery znajdują swe zastosowanie również w sklepach i butikach.

Skanowanie kodu kreskowego z okładki książki czytnikiem kodów kreskowych HD19 firmy HDWR

Jaki model bezprzewodowego ręcznego czytnika wybrać do pracy na zewnątrz?

Czytniki bezprzewodowe dedykowane do profesjonalnych rozwiązań są droższe, ale jednoczenie dostosowane do przemysłowej infrastruktury sieciowej i panujących w niej trudniejszych warunków użytkowych, np. praca w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Wiele modeli jest wyposażonych we wbudowaną pamięć pozwalającą na zapis dużej ilości odczytanych kodów, celem późniejszego przesłania na komputer. Podczas prac na zewnątrz, warto wybrać bezprzewodowy ręczny czytnik przemysłowy, który jest wykonany z wysokiej jakości komponentów i posiada solidną konstrukcję, zapewniającą wytrzymałość i odporność na upadki. Czytnik kodów USB jest prosty i wygodny w obsłudze - kody skanowane są natychmiast po znalezieniu się w zasięgu wiązki światła, bez konieczności naciskania na przycisk skanujący.

Czytnik skaner kodów kreskowych bezprzewodowy USB HD44

Jaki zasięg mają bezprzewodowe skanery kodów?

Zasięg ręcznych czytników bezprzewodowych zależny jest przede wszystkim od modelu oraz rodzaju bezprzewodowej komunikacji. Zakres zasięgu bezprzewodowego może wynosić od 10 do nawet 600 metrów. Wyróżniamy czytniki radiowe, wykorzystujące częstotliwość fal radiowych i charakteryzujące się większym zasięgiem bezprzewodowym oraz moduł Bluetooth. Skanery pierwszego rodzaju działają po podłączeniu do portu komputera odbiornika USB dołączonego do zestawu. Czytniki wyposażone w moduł Bluetooth oferują mniejszy zasięg bezprzewodowy, ale dają możliwość połączenia z dowolnym urządzeniem mobilnym, jak na przykład tablet bądź telefon, co rozszerza szereg możliwości użytkowych i jest wybierany zazwyczaj do sklepów, bibliotek czy butików. Czytnik kodów kreskowych USB z łatwością połączysz z każdym urządzeniem, które ma ten port.

Skaner kodów kreskowych skanowanie kodu kreskowego drukowanego, skaner bezprzewodowy

Wejdź na wyższy poziom biznesu z ręcznymi bezprzewodowymi czytnikami QR!

Szukając odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy, należy kierować się wygodą i funkcjonalnością. Czytniki kodów oferowane przez HDWR wyróżniają się wysokiej jakości komponentami i poręcznym kształtem, podnoszącym wygodę codziennego użytkowania. Pozwalają na szybszą pracę w Twoim biznesie, co wpływa na efektywność, jak i komfort pracy. W celu doboru odpowiedniego sprzętu zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium