Precyzyjne urządzenia pomiarowe

Przyrządy miernicze to wszelkiego rodzaju urządzenia przeznaczone do pomiaru odległości pomiędzy obiektami. To wielofunkcyjne urządzenia, które pozwalają nie tylko na pomiar odległości pomiędzy poszczególnymi obiektami, dają również możliwość obliczenia pola powierzchni oraz objętości na podstawie kilku pomiarów pomieszczenia. 

Przyrządy miernicze (4)

Przeznaczone do pomiaru odległości pomiędzy obiektami wszelkiego rodzaju przyrządy miernicze, to wygodne i wszechstronne urządzenia ułatwiające pracę w budownictwie oraz branży wykończeniowo-remontowej. W ofercie naszego sklepu posiadamy urządzenia, które z powodzeniem mogą zastąpić szereg różnych narzędzi pomiarowych, co pozwala zaoszczędzić miejsce i zwiększa wygodę pracy. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia wytrzymałość i trwałość sprzętu. Charakteryzują się dokładnym i szybkim pomiarem. Przyrządy miernicze, oprócz mierzenia odległości, pozwalają również obliczyć pole powierzchni pomieszczenia oraz objętość, można je także wykorzystać jako narzędzie do poziomowania.

Przyrządy miernicze posiadają szereg przydatnych funkcji ułatwiających codzienną pracę, takich jak wykorzystanie twierdzenia Pitagorasa do dokonywania obliczeń oraz zapisywanie dokonanych pomiarów. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo takie urządzenia jak dalmierze laserowe oraz lasery krzyżowe. 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium