Projektory multimedialne

Projektor to urządzenie optyczno-elektroniczne wyświetlające obraz na płaszczyźnie. Pozwala na przeniesienie obrazów i filmów z małego ekranu na nawet kilkukrotnie większy z zachowaniem jakości obrazu, kontrastu kolorów. W zależności od modelu projektor multimedialny może być wyposażony w moduł WiFi, Bluetooth oraz inne jakże przydatne funkcje.

Projektory (27)

Projektory służą do wyświetlania obrazów na dowolnej powierzchni. Idealnie sprawdzą się w użytku zarówno w biurze podczas wszelkiego rodzaju prezentacji, jak i w domowym zaciszu do oglądania filmów i zdjęć ze znajomymi. Wysokiej jakości układ optyczny oferuje dobrej jakości obraz.

Projektory wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i posiadają solidną konstrukcję. Cechują się nowoczesnym i atrakcyjnym wzornictwem, dzięki czemu wpasują się w każde wnętrze, dodając estetyki. Pozwalają na komfortowe działanie niemal w każdych warunkach oświetleniowych. Niektóre modele zostały wyposażone w przydatne aplikacje zwiększające komfort oraz ułatwiające obsługę urządzeń.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium