0
0,00 zł

Mobilne bezprzewodowe czytniki kodów z Bluetooth oraz WiFi

Bezprzewodowe skanery kodów QR 1D i 2D o zastosowaniu mobilnym stworzone zostały z myślą o osobach pracujących w terenie lub korzystających ze sprzętów pozwalających na pracę w ruchu, takich jak wszelkiego rodzaju tablety, smartfony, terminale oraz komputery przenośne. Wykorzystanie w czytnikach kodów kreskowych jednowymiarowych (1D) źródła światła dzielą te urządzenia na czytniki diodowe i laserowe. Kody dwuwymiarowe (2D) wymagają użycia skanerów wizyjnych i obsługują także większość kodów jednowymiarowych.

 

Mobilne (1)

Czym są mobilne czytniki kodów?

Mobilne czytniki kodów kreskowych QR 1D i 2D korzystają z połączenia Bluetooth, które jest obecnie standardowym połączeniem dostępnym w większości sprzętów bezprzewodowych i nie wymaga ono używania dodatkowych odbiorników wpinanych w gniazdo USB.

Mobilny skaner QR i kodów kreskowych WiFi i Blueotooth HD7600

Oprócz klasycznych skanerów kodów z wygodnym uchwytem do ręki, w naszej ofercie dostępne są także kieszonkowe czytniki kodów. Charakteryzują się one niezwykle małymi rozmiarami, porównywalnym do kluczyków samochodowych. Sprawia to, że znakomicie się nadają jako sprzęt do pracy w terenie lub nawet jako zapasowy czytnik QR, który zmieści się do każdej kieszeni. Taki sprzęt umożliwia kod QR - skanowanie.

Kieszonkowy mobilny skaner WIFI Bluetooth kodów kreskowych i QR HD6600

HDWR oferuje mobilne czytniki i skanery kodów jednowymiarowych 1D i wielowymiarowych 2D. Komunikację bezprzewodową gwarantuje moduł Bluetooth.

Jaki czytnik kodów QR 1D i 2D wybrać?

Poszukując odpowiedni czytnik QR kodów należy mieć na uwadze takie czynniki jak:
  • miejsce użytkowania urządzenia (wewnątrz hali/ sklepu czy na zewnątrz)
  • rodzaj, ilość i jakość kodów, które urządzenie będzie skanować (kody 1D i 2D)
  • czas pracy urządzenia (8h, czy praca 24h)
  • zasięg i szybkość pracy czytnika

Skanuje kod kreskowy z pudęłka czytnikiem kodów

Mobilne czytniki kodów kreskowych QR 1D i 2D - skaner kodów na każdą kieszeń

Popularność mobilnych skanerów QR 1D i 2D wynika z możliwości zbierania i przetwarzania danych w środowisku Android oraz systemie Windows. Skanery mimo tej samej technologii potrafią znacząco różnić się w swoich parametrach, z tego względu przed zakupem zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Rada specjalisty HDWR: W przypadku gdy twoja praca będzie się ograniczać do sczytywania małej ilości kodów kreskowych, warto postawić na tańsze rozwiązania. Specjalistyczny i droższy czytnik dedykowany jest do pracy w trybie ciągłym lub zmianowym.

HDWR – pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia

W przypadku, gdy nie wiesz, jaki czytnik kodów kreskowych QR 1D i 2D będzie najlepszy dla Twojego biznesu, nasi specjaliści pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Wdrażamy rozwiązania w oparciu o kody QR 1D i 2D w wielu branżach, m.in. w takich jak: logistyka, branża spożywcza, dystrybucja, transport, spedycja, produkcja, przemysł, FMCG, handel detaliczny, sprzedaż hurtowa, finanse, służba zdrowia, branża farmaceutyczna, usługi i wiele innych. Oferujemy nie tylko najwyższej jakości sprzęt od czołowych producentów, ale również opiekę posprzedażową, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie na każdym etapie realizacji zamówienia – od momentu wyboru sprzętu, zakupu, jak i podczas jego użytkowania.

Zespół HDWR tworzą eksperci w branży, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu doceniani są przed Klientów za wysokiej jakości obsługę i profesjonalne doradztwo. Badamy rynek oraz śledzimy światowe trendy w dziedzinie rozwoju nowych technologii, aby nieustannie podnosić jakość swoich usług.

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium