0,00 zł

Przenośne, mobilne drukarki etykiet Bluetooth 

Mobilne drukarki etykiet to wygodne urządzenia do drukowania etykiet, paragonów lub kodów kreskowych, które można łatwo transportować i wykorzystywać w różnych miejscach. Są one idealnym rozwiązaniem dla pracowników pracujących w terenie bądź znajdujących się w ruchu. Przenośne drukarkpozwalają na szybkie i łatwe drukowanie etykiet, bez konieczności przesyłania danych do stacji bazowej. Urządzenia charakteryzują się kompaktowym, niewielkim rozmiarem co ułatwia przenoszenie i zwiększa mobilność. 

Mobilne (1)

Drukarka mobilna do etykiet, Bluetooth, 203 dpi OPrint-MA200B

Drukarka mobilna do etykiet, Bluetooth, 203 dpi OPrint-MA200B
Drukarka mobilna do etykiet, Bluetooth, 203 dpi OPrint-MA200B
  • Metoda drukowania: termiczna
  • Rozdzielczość: 203 dpi
  • Szybkość drukowania: 60-100 mm/s
  • Interfejs: USB + Bluetooth
Przejdź do pełnej specyfikacji

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 199,00 zł (netto: 974,80 zł )
szt.

 

Zastosowanie mobilnych drukarek etykiet

Drukarki mobilne są coraz bardziej popularne, szczególnie w branży handlowej czy transportowej. Pozwalają one na pracę w każdym miejscu poza domem i biurem. Ich kompaktowy rozmiar, poręczny kształt i niska waga wpływają na wygodę i ułatwiają przenoszenie. Przenośne drukarki wyposażone są w akumulator umożliwiający bezprzewodową pracę. Dzięki temu zyskujemy swobodną, mobilną pracę bez przeszkadzających przewodów. Mobilne urządzenia drukujące mogą oferować komunikację poprzez moduł Bluetooth, port USB z active NFC, RS-232C czy Ethernet.

Przenośny sprzęt drukujący jest idealnym narzędziem do pracy w terenie. Sprawdzi się na przykład na eventach, koncertach i wszelkiego rodzaju wydarzeniach masowych do drukowania paragonów czy biletów. Drukarkę mobilną z powodzeniem można wykorzystać w pracy kuriera do drukowania etykiet kurierskich. Urządzenia tego typu mogą okazać się pomocne w magazynach czy hurtowniach, gdzie istnieje konieczność szybkiego wydrukowania kodów kreskowych. Wówczas mobilność sprzętu, który jest pod ręką w każdej chwili, jest nieocenioną zaletą.

Drukarka mobilna Bluetooth do drukowania etykiet z kodami kreskowymi

Jakie są zalety mobilnej drukarki etykiet?

Przenośna drukarka etykiet jest sprzętem wygodnym i podnoszącym komfort pracy, gdzie istotna jest mobilność. Jedną z najważniejszych zalet jest możliwość drukowania w dowolnym miejscu i praca nieograniczona przewodami. Warto również zwrócić uwagę na wbudowany akumulator, który pozwala na długą pracę bezprzewodową, co wpływa na wydajność.

Drukarka mobilna, mimo swoich niewielkich rozmiarów oferuje wysoką jakość wydruku. Dzięki temu drukowane etykiety są wyraźne i szczegółowe. Niezaprzeczalną zaletą jest wyposażenie sprzętu w Bluetooth lub WiFi, co daje możliwość współpracy z niemal każdym urządzeniem.

Drukarki przenośne wykonane są z wysokiej jakości materiałów i posiadają solidną konstrukcję, co zapewnia wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

Drukarka etykiet Bluetooth mobilna HDWR MA200B

Na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru drukarki przenośnej?

Mobilne drukarki etykiet posiadają szereg różnego rodzaju parametrów. Potrafią różnić się od siebie metodą drukowania, rozdzielczością wyrażaną w DPI, prędkością wydruku [ips] oraz maksymalną szerokością i długością wydruku. Podczas wyboru odpowiedniego sprzętu należy wziąć pod uwagę powyższe wartości.

Wydruk metodą termiczną

Podczas drukowania metodą termiczną wykorzystywany jest specjalny papier reagujący na temperaturę. Głowica, która podczas drukowania wytwarza ciepło, nagrzewa papier wyposażony w specjalne trwałe barwniki, co w efekcie powoduje naniesienie danych na materiał. Rozwiązanie to eliminuje konieczność używania tuszu, toneru czy taśmy barwiącej.

Zaletą tego rodzaju druku jest cicha praca drukarki oraz szybkość procesu drukowania. Druk termiczny po wydrukowaniu nie jest jednak długotrwały i może z czasem zanikać. Szczególnie niekorzystnie wpływa na niego światło dzienne.

Wydruk metodą termotransferową

Wydruk metodą termotransferową to technika drukowania, w której wykorzystywane są specjalne wkłady z tuszem na bazie żywic. Pod wpływem temperatury i nacisku wydruk przenoszony jest na papier lub folię. Jest to jedna z najtrwalszych metod druku, który jest odporny na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć czy promieniowanie UV. Metoda teromtransferowa jest ekonomiczna i oferuje szybkość, co czyni ją coraz bardziej popularną.

Oferowane rozdzielczości DPI wśród drukarek

Drukarki mobilne oferują wydruk w dwóch rozdzielczościach wyrażanych w DPI (punkty na cal). Możemy spotkać drukarki mobilne z rozdzielczością na poziomie 203 oraz 300 dpi. Wybór odpowiedniej rozdzielczości podyktowany jest charakterem naszej pracy. Należy wziąć pod uwagę, że im wyższa rozdzielczość DPI, tym lepszej jakości wydruk uzyskamy. Więcej o rozdzielczości DPI znajdą Państwo tutaj.

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium