Przewodowe klawiatury komputerowe

Klawiatury przewodowe przeznaczone zostały do komunikacji z komputerem bądź laptopem i służą do wprowadzania znaków. Działają po podłączeniu do komputera za pomocą kabla USB. Sprawdzą się z powodzeniem w użytku zarówno podczas pracy biurowej, jak i w domowym zaciszu. 

Klawiatury przewodowe (1)

Przewodowa klawiatura numeryczna wykonana z aluminium typerCLAW PN100

Przewodowa klawiatura numeryczna wykonana z aluminium typerCLAW PN100
Przewodowa klawiatura numeryczna wykonana z aluminium typerCLAW PN100

Przewodowa klawiatura numeryczna typerCLAW PN100 została stworzona z myślą o ułatwieniu pracy osobom na codzień pracującym z dużą ilością danych liczbowych oraz obsługujących różnego rodzaju programy obliczeniowe.
Idealnie sprawdzi się w użytku jako uzupełnienie standardowej klawiatury nie posiadającej bloku numerycznego, zarówno w biurze, jak i w domowym zaciszu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 139,00 zł (netto: 113,01 zł )
szt.

Klawiatury przewodowe przeznaczone są do współpracy z komputerem bądź laptopem i służą do wprowadzania znaków. Działają po podłączeniu pod port USB komputera za pomocą kabla. Sprawdzą się z powodzeniem w użytku zarówno podczas pracy biurowej, jak i w domowym zaciszu. 

Urządzenia zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia im wytrzymałość i trwałość. Cechują się wygodą i komfortem użytkowania. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium