Przewodowe klawiatury z blokiem numerycznym

Przewodowe klawiatury numeryczne to kompaktowe urządzenia wyposażone w wygodne klawisze z cyframi. Działają po podłączeniu do komputera bądź laptopa za pomocą kabla USB. Idealnie sprawdzą się w połączeniu z laptopem nie posiadającym wbudowanej klawiatury numerycznej jako wsparcie dla osób operujących dużą ilością danych liczbowych w codziennej pracy. 

Klawiatury numeryczne (1)

Przewodowa klawiatura numeryczna wykonana z aluminium typerCLAW PN100

Przewodowa klawiatura numeryczna wykonana z aluminium typerCLAW PN100
Przewodowa klawiatura numeryczna wykonana z aluminium typerCLAW PN100

Przewodowa klawiatura numeryczna typerCLAW PN100 została stworzona z myślą o ułatwieniu pracy osobom na codzień pracującym z dużą ilością danych liczbowych oraz obsługujących różnego rodzaju programy obliczeniowe.
Idealnie sprawdzi się w użytku jako uzupełnienie standardowej klawiatury nie posiadającej bloku numerycznego, zarówno w biurze, jak i w domowym zaciszu.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 129,00 zł (netto: 104,88 zł )
szt.

Przewodowe klawiatury numeryczne przeznaczone zostały do współpracy z komputerem za pomocą kabla USB i służą do wprowadzania znaków liczbowych. Posiadają wygodne klawisze z cyframi oferujące cichą pracę, dzięki czemu będą idealnym rozwiązaniem w połączeniu z laptopem nie posiadającym wbudowanej klawiatury numerycznej. Taki rodzaj klawiatury może ułatwić pracę osobom na codzień wprowadzającym dużą ilość danych liczbowych oraz używających różnego rodzaju programów obliczeniowych.

Sprzęt wykonany został  z wysokiej jakości materiałów zapewniających wytrzymałość i trwałość, a kompaktowy, niewielki rozmiar pozwala zaoszczędzić przestrzeń roboczą. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium