Dodatkowe klawiatury z blokiem numerycznym

Bezprzewodowe klawiatury numeryczne zostały przeznaczone do wprowadzania znaków. Składają się z zestawu wygodnych klawiszy z cyframi. Urządzenia tego typu sprawdzą się z powodzeniem po połączeniu z laptopem dla osób, które na codzień mają do czynienia z dużą ilością danych liczbowych, jak na przykład analitycy biznesowi pracujący na arkuszach kalkulacyjnych. 

 

Klawiatury numeryczne (2)

Bezprzewodowa aluminiowa klawiatura numeryczna z Bluetooth, 2x HUB USB typerCLAW BN110

Bezprzewodowa aluminiowa klawiatura numeryczna z Bluetooth, 2x HUB USB  typerCLAW BN110
Bezprzewodowa aluminiowa klawiatura numeryczna z Bluetooth, 2x HUB USB typerCLAW BN110

Zaawansowana, bezprzewodowa klawiatura numeryczna typerCLAW BN110 została stworzona do wprowadzania danych liczbowych. Idealnie sprawdzi się jako dopełnienie klawiatury nie posiadającej bloku numerycznego w celu ułatwienia codziennej pracy. Urządzenie może wspomóc osoby wprowadzające duże ilości danych liczbowych oraz pracujące na różnego rodzaju programach obliczeniowych, czyniąc codzienną pracę komfortową i wygodną. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 199,00 zł (netto: 161,79 zł )
szt.

Aluminiowa bezprzewodowa klawiatura numeryczna typerCLAW BN100

Aluminiowa bezprzewodowa klawiatura numeryczna typerCLAW BN100
Aluminiowa bezprzewodowa klawiatura numeryczna typerCLAW BN100

Model typerCLAW BN100 to numeryczna klawiatura charakteryzująca się kompaktowym kształtem i eleganckim wyglądem. Może posłużyć jako dodatek do zwykłych klawiatur, wzbogacając je o blok numeryczny oraz klawisze funkcyjne w celu zwiększenia komfortu użytkowania. 

Dostępność: spodziewana dostawa

Cena: 149,00 zł (netto: 121,14 zł )

Bezprzewodowe klawiatury numeryczne służą do wprowadzania znaków. Wyposażone zostały w wygodne klawisze z cyframi. Cechują się niewielkim rozmiarem, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń roboczą. Idealnie sprawdzą się po podłączeniu pod laptopa, który nie posiada wbudowanej klawiatury numerycznej, jako narzędzie wspomagające codzienną pracę osób operujących dużą ilością danych liczbowych, jak analitycy biznesowi korzystający z arkuszy kalkulacyjnych. Sprzęt został wykonany z wysokiej jakości materiałów co czyni go wytrzymałym i trwałym. Zapewnia wygodę i komfort pracy. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium