Wygodne kasy fiskalne online

Kasa fiskalna z trybem online to elektroniczne urządzenie rejestrujące obrót oraz kwoty podatków należnych ze sprzedaży detalicznej. Kasy fiskalne najczęściej posiadają swoje wbudowane oprogramowanie, po którym może poruszać się użytkownik oraz wprowadzać wszystkie dane. Dodatkowo kasy fiskalne wyposażone w tryb online potrafią obsługiwać komunikację z Centralnym Repozytorium Kas.

Kasy fiskalne ONLINE (7)

Kasy fiskalne z trybem online przeznaczone zostały do rejestrowania obrotu oraz drukowania paragonów i idealnie sprawdzą się w przedsiębiorstwach zajmujących się sprzedażą. Cechują się nowoczesnym wyglądem i kompaktowym kształtem, dzięki czemu wpasują się w każde wnętrze. Wyposażone zostały w wygodną klawiaturę i wyświetlacz, co ułatwia obsługę i czyni codzienną pracę komfortową.

Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia im wytrzymałość. Wyposażenie kasy fiskalnej w tryb online daje możliwość komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Dzięki temu codzienny raport obrotu wysyłany jest automatycznie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium