Drukarki fiskalne do programów sprzedażowych

Drukarka fiskalna, podobnie jak kasa fiskalna, służy do prowadzenia sprzedaży detalicznej oraz wystawiania paragonów. Urządzenie to przeznaczone jest do współpracy z zewnętrznym programem magazynowo-księgowym obsługującym wydruk paragonów.

Drukarki fiskalne (1)

Drukarki fiskalne, w porównaniu do kas fiskalnych służą tylko do drukowania paragonów i zostały przeznaczone do współpracy z zewnętrznym programem księgowo-magazynowym. Idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach, gdzie sprzedaż prowadzoną jest za pomocą programu komputerowego. Tego typu urządzenia mogą okazać się dużym wsparciem fiskalnym.

Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i posiadają solidną konstrukcję zapewniającą wytrzymałość. Drukarki zostały wyposażone w elektroniczny zapis kopii paragonu na nośniku, co pozwala na oszczędność materiałów eksploatacyjnych eliminując konieczność zadrukowania drugiej rolki. Rozwiązanie to pozwala również zaoszczędzić przestrzeń roboczą, poprzez brak przymusu przechowywania kopii paragonów w wersji papierowej.

Drukarki fiskalne często posiadają dwa duże i wyraźne wyświetlacze, które ułatwiają pracę i pozwalają klientowi na podgląd zakupionych towarów i ich cen.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium