Drukarki fiskalne online do programów sprzedażowych

Drukarka fiskalna z trybem online, tak jak kasa fiskalna, przeznaczona jest do prowadzenia sprzedaży detalicznej oraz wystawiania paragonów. Urządzenie służy do współpracy z zewnętrznym programem magazynowo-księgowym obsługującym wydruk paragonów. Dodatkowy tryb online zapewnia także komunikację z Centralnym Repozytorium Kas.

Drukarki fiskalne ONLINE (2)

Drukarki z trybem online służą do drukowania paragonów oraz wsparcia sprzedaży. W przeciwieństwie do kas fiskalnych, oferują tylko drukowanie paragonów fiskalnych i do współpracy potrzebują programu magazynowo-księgowego. Idealnie sprawdzą się w małych i średnich przedsiębiorstwach prowadzących sprzedaż za pomocą zewnętrznego programu komputerowego.

Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów i posiadają solidną konstrukcję zapewniającą wytrzymałość. Drukarki fiskalne zostały wyposażone w elektroniczny zapis kopii paragonu, który pozwala oszczędzić zużycie materiałów eksploatacyjnych eliminując konieczność zadrukowania drugiej rolki oraz przestrzeń roboczą poprzez brak przymusu przechowywania kopii paragonów w wersji papierowej.

Większość drukarek posiada dwa, duże wyświetlacze ułatwiające obsługę i dające możliwość podglądu zakupionych towarów oraz ich cen przez klienta. Wyposażenie w tryb online sprawia, że całodzienny raport jest wysyłany Centralnego Repozytorium Kas.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium