Precyzyjne laserowe mierniki odległości

Dalmierze laserowe to wszechstronny i przydatny sprzęt przeznaczony do mierzenia odległości pomiędzy obiektami przy wykorzystaniu wiązki lasera. Te wielofunkcyjne urządzenia pozwalają nie tylko na dokładny pomiar odległości, oferują również pomoc w obliczeniu pola powierzchni oraz objętości. Idealnie sprawdzą się w branży budowlanej lub remontowo-wykończeniowej, zastępując szereg różnych narzędzi pomiarowych. 

Dalmierze laserowe (3)

Dalmierze laserowe przeznaczone zostały do mierzenia odległości pomiędzy obiektami. Pomiar odbywa się poprzez odbicie wiązki laserowej od obiektu od którego mierzona jest odległość. Dystans mierzony jest na podstawie zmierzenia czasu pomiędzy emisją a odbiorem wiązki laserowej. 

Sprzęt mierzący, poza pomiarem odległości, umożliwia również obliczenie pola powierzchni pomieszczenia oraz objętości. Z powodzeniem można go użytkować również do poziomowania. Dalmierze laserowe posiadają szereg przydatnych funkcji, do których należy wykorzystywanie twierdzenia Pitagorasa do dokonywania obliczeń oraz możliwość zapisu dokonanych pomiarów. 

Urządzenia wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów zapewniających wytrzymałość i trwałość oraz cechują się precyzyjnym, dokładnym pomiarem. Ich niewielki rozmiar wpływa na oszczędność miejsca, a wszechstronność i wielofunkcyjność pozwalają zastąpić różne urządzenia pomiarowe jednym. Idealnie sprawdzą się w użytku w branży budowlanej oraz remontowo-wykończeniowej. 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium