Czytniki i skanery kodów kreskowych oraz wielowymiarowych

Czytniki i skanery kodów są prostymi w obsłudze urządzeniami służącymi do zautomatyzowania procesu identyfikacji osób oraz przedmiotów przy wykorzystaniu kodu, który jest odczytywany przez skaner. Taki kod może zawierać ciąg znaków, który odpowiednio przypisany w bazie danych może informować o nazwie, rodzaju i cenie produktu lub przekazywać wiadomości na temat konkretnej osoby, która posiada przypisany swój kod.

Czytniki i skanery kodów (2)

Bezprzewodowy czytnik kodów 2D do apteki HD-SL99

Bezprzewodowy czytnik kodów 2D do apteki HD-SL99
Bezprzewodowy czytnik kodów 2D do apteki HD-SL99

Bezprzewodowy czytnik HD-SL99 odczytuje zarówno kody 1D oraz 2D. Wyróżnia go bezprzewodowa praca, która na otwartych przestrzeniach wynosi aż do 600 m. Czytnik posiada bardzo wytrzymałą baterię, która umożliwia długą bezproblemową pracę. Ładowanie odbywa się w sposób indukcyjny, czyli bez użycia kabli, wystarczy odłożyć czytnik na podstawkę.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 599,00 zł 1 999,00 zł (netto: 1 300,00 zł 1 625,20 zł )
szt.
  • promocja

Bezprzewodowy czytnik kodów 2D z wyświetlaczem i stacją ładującą HD9600

Bezprzewodowy czytnik kodów 2D z wyświetlaczem i stacją ładującą HD9600
Bezprzewodowy czytnik kodów 2D z wyświetlaczem i stacją ładującą HD9600

HD9600 jest czytnikiem kodów kreskowych 1D oraz wielowymiarowych 2D, posiadającym szereg możliwości i udogodnień, które ułatwiają i przyspieszają pracę. Solidna i wytrzymała obudowa o eleganckim kształcie i kolorze sprawiają, że czytnik może być zastosowany w szeregu różnych miejsc, od sklepów i biur po magazyny i obszary przemysłowe.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 299,00 zł (netto: 1 056,10 zł )
szt.

Czytniki kodów można podzielić ze względu na rodzaj komunikacji - można spotkać skanery działające przewodowo, zazwyczaj poprzez dedykowany kabel z wtyczką USB, jak i bezprzewodowe urządzenia, za których komunikację odpowiada radiowy odbiornik USB lub moduł Bluetooth. Takie rozwiązania pozwalają na idealne dopasowanie urządzenia do potrzeb użytkownika.

Następnym kryterium jakie można wyróżnić jest rodzaj odczytywanych kodów. Najtańsze i najprostsze czytniki pozwalają na odczyt tylko kodów kreskowych 1D i są one zazwyczaj wyposażone w układ laserowy lub CCD wyświetlający poziomą linię, która prostopadle przecina kreski kodu. Innym rozwiązaniem są czytniki kodów wielowymiarowych 2D, które umożliwiają zeskanowanie kodów QR, Datamatrix, Aztec, itd.. Takie skanery również umożliwiają odczyt zwykłych kodów kreskowych, a układ skanujący zazwyczaj opiera się na technologii naświetlania diodą LED.

W ofercie dostępne są czytniki ręczne, które uruchamiają się po naciśnięciu przycisku przez użytkownika oraz automatyczne, posiadające wbudowany czujnik ruchu, co w połączeniu z dedykowaną podstawką czyni je praktycznie bezobsługowymi. Oprócz nich można znaleźć także skanery stacjonarne, mogące pracować po zamontowaniu w dogodnym miejscu, a także bezprzewodowe urządzenia mobilne, pozwalające na komunikowanie się z tabletami, smartfonami oraz laptopami przez wbudowany moduł Bluetooth.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl