0,00 zł

Bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych oraz skanery kodów QR

Oferujemy bezprzewodowe czytniki kodów jednowymiarowych oraz wielowymiarowych, które pozwalają na swobodną pracę bez przeszkadzających kabli. Czym dokładnie się charakteryzują i kiedy warto wybrać bezprzewodowe czytniki? Czy warto inwestować w skanery kodów kreskowych QR 1D i 2D?  

 

Bezprzewodowe (1)

Czytnik kodów kreskowych bezprzewodowy – najwyższa jakość odczytu

Bezprzewodowe skanery kodów kreskowych i wielowymiarowych to urządzenia, które działają na częstotliwości fal radiowych lub poprzez moduł Bluetooth. Zasięg zależny jest od rodzaju technologii bezprzewodowej. W przypadku tych pierwszych, wyposażenie standardowe obejmuje odbiornik radiowy lub stację dokującą, która jednocześnie pełni funkcję ładowarki. Skanery tego rodzaju działają po podłączeniu do portu komputera odbiornika USB dołączonego do zestawu. Bezprzewodowe skanery działające przez Bluetooth oferują mniejszy zasięg bezprzewodowy. Ich bezkonkurencyjną zaletą jest fakt, iż dają możliwość połączenia z dowolnym urządzeniem mobilnym, jak na przykład tablet bądź telefon, co rozszerza szereg możliwości użytkowych.

Czytnik kodów paskowych umożliwia odczyt kodów jednowymiarowych (paskowych 1D).

Skaner kodów kreskowych bezprzewodowy HD21 z odbiornikiem USB i kablem

Bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych – lepsze od tradycyjnych?

Skanery bezprzewodowe są zdecydowanie wygodniejsze, gdyż zapewniają swobodną pracę bez przeszkadzającego kabla. Dzięki bezprzewodowemu zasięgowi skaner kodów paskowych umożliwia wygodną pracę na dużych odległościach i mobilność w poruszaniu się, co jest istotne w wielu branżach. Głównie znajdują swe zastosowanie w sklepach, magazynach, hurtowniach, centrach logistycznych, bankach, biurach oraz bibliotekach.

Skaner QR i kodów kreskowych z podstawką bezprzewodowy czytnik HD-SL36A HDWR

Bezprzewodowe czytniki kodów są wykonane z wysokiej jakości materiałów i komponentów. Dzięki solidnej konstrukcji zapewniającej wytrzymałość, są odporne na upadki z wysokości do 1.5-2 metrów. Dzięki temu sprawdzą się w użytku nawet w trudnych warunkach. Dużą zaletą skanera jest możliwość zaprogramowania dowolnego prefiksu oraz sufiksu, w tym klawiszy funkcyjnych (F11, F9, F7 itd.). Mocne baterie gwarantują bezproblemową pracę, eliminując konieczność częstych przerw na ładowanie. Zazwyczaj są mniejsze od ich przewodowych odpowiedników. Doceniane ze względu na elegancki wygląd i ergonomiczny kształt, zapewniający komfort codziennego użytkowania. Są wygodne i lekkie, a jednocześnie dają dobrą ochronę przed pyłem i wilgocią. Wygląd sprzętu sprawia, że idealnie wpasuje się w każde wnętrze, wpływając na estetykę otoczenia.

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium