0,00 zł

Automatyczne bezprzewodowe skanery kodów

W ofercie HDWR posiadamy szeroki wybór bezprzewodowych czytników i skanerów 1D oraz 2D. Warto zainteresować się modelami wyposażonymi w automatyczny odczyt kodów, który podnosi wydajność i wygodę pracy. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczny jest skaner lekki i funkcjonalny.

Bezprzewodowe czytniki kodów z automatycznym odczytem stanowią znakomite połączenie wszystkich zalet pracy bezprzewodowej i wygody skanowania, znanych do tej pory jedynie z urządzeń łączonych za pomocą kabla. Instalacja urządzeń jest wyjątkowo prosta, a użytkowanie intuicyjne.

 

Automatyczne (1)

 

Automatyczne czytniki kodów kreskowych QR 1D i 2D

Bezprzewodowe automatyczne czytniki kodów są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących bezproblemową i przyjemną pracę. Klienci doceniają je za ergonomiczny kształt i niską wagę, zapewniającą komfort codziennego użytkowania. Nowoczesna technologia czytników kodów bezprzewodowych sprawia, że są to urządzenia nie tylko funkcjonalne, ale i bezawaryjne. QR czytnik odczyta kody dwuwymiarowe, z dużą gęstością.

Skaner kodów QR i kreskowych WIFI Bluetooth ze stacją dokującą HD-SL96

Bezprzewodowe czytniki kodów z automatem skanującym to wydajna praca bez przeszkadzających kabli umożliwiająca oddalenie się od komputera, z którym sparowany jest czytnik. Szczególnie jest to ważne dla sprzedawców detalicznych, którym zależy na możliwości swobodnego poruszania się pomiędzy terminalami POS, przenośnikami i klientami. W zależności od modelu, urządzenia takie mogą łączyć się z wybranym sprzętem przez dedykowany odbiornik, stację dokującą lub wbudowany moduł Bluetooth. Wytrzymałe baterie umożliwiają wiele godzin pracy na jednym naładowaniu.

Dodatkowym atutem jest automatyczny tryb pracy, gwarantujący maksymalną wygodę skanowania, bez konieczności naciskania na przycisk. W takim trybie skaner może spoczywać na dedykowanej podstawce lub w stacji ładującej, tworząc tym samym wielofunkcyjny skaner, który sprawdzi się w każdych warunkach.

Automatyczne czytniki kodów kreskowych – wydajność i najwyższa jakość

Tryb automatyczny to proces, w którym kody odczytywane są natychmiast po znalezieniu się w zasięgu wiązki światła, co eliminuje konieczność używania przycisku skanującego. Nowoczesne skanery są wyposażone w wydajne układy skanujące, które bez problemu odczytują wiodące kody 1D oraz 2D, w tym kod Aztec znajdujący się w dowodach rejestracyjnych pojazdów. Moduł optyki poradzi sobie również z kodami bardzo gęstymi i trudnymi w odczycie. Skaner QR na komputer po podłączeniu działa w zasadzie od razu, nie wymaga konfiguracji.

Użytkownik zyskuje dwa rodzaje komunikacji bezprzewodowej do wyboru wedle własnego uznania. Bezprzewodowe czytniki kodów z automatem skanującym oferują swobodne poruszanie się z czytnikiem na otwartych przestrzeniach do około 100 metrów. Natomiast moduł Bluetooth pozwala na zasięg do 10 metrów i daje możliwość połączenia z telefonem. Bezprzewodowe skanery automatyczne sprawiają, że pracownicy mogą zapomnieć o przewodach i skupić się na obsłudze klientów.

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium