0,00 zł

Automatyczne przewodowe czytniki kodów kreskowych i QR

Automatyczne przewodowe czytniki przeznaczone są do odczytywania kodów bez konieczności naciskania na przycisk, co czyni je wygodnymi, praktycznymi i niemal bezobsługowymi urządzeniami.

Automatyczne czytniki kodów wykorzystują czujniki zlokalizowane w okolicach silnika skanującego, które reagują na ruch przed czytnikiem i samoczynnie wyzwalają światło skanowania. W połączeniu z dedykowanymi akcesoriami takimi jak podstawka pod czytnik umożliwiają wygodne odczytanie kodu poprzez podłożenie go pod skaner, bez konieczności naciskania na przycisk.

Automatyczne (8)

Automatyczne czytniki kodów kreskowych - funkcjonalność i niezawodność

Przewodowe automatyczne skanery kodów 2D służą do odczytu wszelkiego rodzaju nadrukowanych kodów kreskowych, dzięki czemu bez problemu radzą sobie z odczytem nawet niewielkich lub bardziej gęstych kodów. Dzięki swojej prostocie i wysokiej wydajności automatyczne skanery doskonale sprawdzą się w każdej branży i przedsiębiorstwie, od prostych prac biurowych, po punkty sprzedażowe i usługowe. Wiele oferowanych modeli automatycznych przewodowych czytników ma możliwość zaprogramowania prefiksów oraz sufiksów. Co więcej, poza odczytem kodów, pozwalają na szybki skan kodów odwróconych (biały kod na czarnym tle). Skanowanie odbywa się w sposób niemal natychmiastowy, a wszystkie dane przesyłane są bezpośrednio do urządzenia, z którym jest połączony.

Czytnik kodów kreskowych

Przewodowe automatyczne czytniki do komputera – na co zwrócić uwagę?

Skanery automatyczne na kablu zarówno 1D, jak i czytniki kodów QR powinny charakteryzować się wysoką wydajnością i dość prostym systemem obsługi. Ich ceny wahają się od 149,00 zł do nawet 1000 zł (za czytnik QR) w zależności od modelu. Z czego wynika tak duża rozbieżność cenowa i na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru przewodowego skanera do swojego przedsiębiorstwa? Przede wszystkim na funkcjonalność oraz parametry techniczne. Droższe rozwiązania dedykowane są dla biznesów, w których wymagana jest praca ciągła urządzenia (np. przez 12 godzin dziennie) i duża funkcjonalność. Zalecamy zainteresowanie się tańszymi urządzeniami, których niższa cena nie wynika z gorszej jakości, a jedynie z mniejszej ilości oferowanych funkcji. Dedykowane są dla osób, które w swojej codziennej pracy będą skanować kilkanaście kodów dziennie.

HDWR - wygodne i bezpieczne zakupy od grupy pasjonatów nowoczesnych technologii

HDWR tworzy grupa miłośników zaawansowanych technologii mobilnych, dla których praca jest prawdziwą pasją. Naszą wiedzę i doświadczenie w pełni przenosimy na jakość oferowanych produktów i usług. Dokładamy wszelkich starań, żeby zamówienia trafiały do rąk klientów jak najszybciej. Zapewniamy nie tylko wysokiej jakości automatyczne skanery od sprawdzonych i zweryfikowanych producentów, ale również fachowe i specjalistyczne doradztwo gwarantujące rozwój Twojego biznesu. Zachęcamy do kontaktu i opisu swoich potrzeb, a my znajdziemy najlepsze przewodowe automatyczne czytniki spełniające wszystkie Twoje wymagania – od specyfikacji technicznej, walorów estetycznych, po założony budżet.

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium