0
0,00 zł

Uchwyty montażowe i wkłady do szuflad kasowych

Akcesoria do szuflad pozwalają na zwiększenie możliwości korzystania z zakupionego urządzenia lub wykonanie własnej zabudowy do gotowego elementu. W naszej ofercie znajdują się m.in. wkłady zarówno do dedykowanych szuflad kasowych, jak i wbudowanych w biurko, a także uchwyty mocujące, które umożliwiają umieszczenie szuflad w niemal dowolnym miejscu i pozycji.

Akcesoria do szuflad (11)

Do czego służy wkład do szuflady kasowej?

W ofercie naszego sklepu internetowego HDWR znajdują się szuflady kasowe oferujące możliwość całkowitego wyjęcia wkładu z organizerem na banknoty i monety. Tego rodzaju kasetki na pieniądze w naszym sklepie posiadają oznaczenie zawierające litery KR w symbolu. Posiadając taką szufladę, można dokupić do niej wymienny wkład kasowy. Rozwiązanie to można wykorzystać podczas pracy zmianowej w pracy kasjerów lub w przypadku gdy posiadany przez nas wkład ulegnie uszkodzeniu. Nie zaistnieje wówczas konieczność zakupu całej szuflady, a jedynie wkładu. Z naszych doświadczeń wynika również, że są klienci, którzy zakupują sam wkład do szuflady kasowej i umieszczają go w szufladzie biurka bądź szafce, dzięki czemu zachowują porządek wśród przechowywanych środków pieniężnych.

Szuflada kasowa Flip Top do przechowywania pieniędzy

Do czego służy uchwyt mocujący?

Na spodzie szuflady kasowej zostały umieszczone nóżki, które zapewniają stabilne ułożenie akcesorium w dowolnym miejscu. Dla klientów, którzy chcieliby szufladę na pieniądze ukryć pod biurkiem, oferujemy specjalne uchwyty montażowe, które pozwalają na przykręcenie kasetki pod blatem. Rozwiązanie to wpływa na wygodę i pozwala zaoszczędzić przestrzeń roboczą, a dodatkowo podnosi bezpieczeństwo, ponieważ szuflada kasowa nie znajduje się na widoku. W celu umieszczenia szuflady w zamocowanym uchwycie wystarczy wykręcić nóżki i za pomocą dołączonych śrub, przykręcić do uchwytu.

Należy jednak pamiętać, że każda szuflada ma różne wymiary i uchwyty mocujące są dedykowane dla każdego modelu.

Szuflada kasowa Flip Top do przechowywania pieniędzy

 
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium