Zalety szuflad kasowych

Dodaj pierwszy komentarz

Szuflady kasowe stały się nieodłącznym elementem każdego biznesu, w którym przedsiębiorcy mają styczność z transakcjami gotówkowymi. Wspomagają one sprawne prowadzenie biznesu, oferując wiele zalet i funkcjonalności, z których tysiące użytkowników na całym świecie mają okazję korzystać.

Najważniejszą cechą, która przemawia za inwestycją w szufladę kasową, jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Obudowa tych urządzeń wykonana jest z grubej stali walcowanej na zimno, która w rzeczywistych warunkach odporna jest na zgniatanie, uderzenia oraz inne czynniki mogące wywoływać uszkodzenia. Dodatkowo każda szuflada wyposażona jest także w trójpozycyjny zamek z dedykowanym kompletem kluczy. Po zakończeniu pracy stabilnie utrzymuje szufladę w zamknięciu, uniemożliwiając jej otwarcie przez osoby trzecie w łatwy i niekontrolowany sposób. Dodatkowo, do wielu modeli szuflad oferowane są także uchwyty do montażu pod blatem stanowiska pracy. Podnosi to jeszcze bardziej bezpieczeństwo, skutecznie zabezpieczając zgromadzone środki przed kradzieżą wraz z całą szufladą.

Drugą, równie ważną cechą, jest możliwość lepszej organizacji stanowiska pracy oraz środków pieniężnych. W szczególności dotyczy to większych modeli szuflad, takich jak HD-KR41, HD-KER41, HD-KFT46 oraz HD-KW43, które posiadają więcej przegród na banknoty i monety. Dzięki temu, każdy nominał bilonu oraz banknotów może być umieszczony w oddzielnej przegrodzie, zwiększając ergonomię stanowiska pracy oraz przyspieszając obsługę klientów. Duża część szuflad posiada także specjalne szczeliny w obudowie, przez które można wkładać pozostałe środki płatnicze, np. banknoty o większych nominałach lub wydruki z płatności kartą.

Spora część klientów, zamiast kupować szuflady kasowe, decyduje się wyłącznie na same wkłady do szuflad, wyposażone w przegrody oraz sprężynowe zapadki przytrzymujące banknoty. Taki wkład umożliwia zamontowanie go wewnątrz szuflady, która będzie integralną częścią umeblowania stanowiska pracy. Jest to szczególnie polecane dla osób, które posiadają odpowiednio dużo miejsca do tego typu instalacji, a przy tym chciałyby jeszcze dyskretniej ukryć środki płatnicze przed ewentualną kradzieżą.

Szuflady kasowe, posiadają także elektromagnes ze sprężyną, który połączony jest z dedykowanym przewodem RJ12. Takie połączenie umożliwia zintegrowanie szuflady z obsługą poprzez kasę fiskalną, drukarkę fiskalną lub system POS. Dzięki temu, poprzez wywołanie odpowiedniej komendy lub naciśnięcie przycisku, szuflada może zostać automatycznie otwarta, bez konieczności każdorazowego otwierania szuflady przy pomocy kluczyka, usprawniając pracę.

W naszej ofercie od wielu lat znajdują się sprawdzone szuflady kasowe, a także ich akcesoria, takie jak wkłady oraz uchwyty montażowe. Każdego dnia dostarczamy kolejnym klientom najwyższej jakości asortyment, służąc przy tym szybką i fachową pomocą.

Komantarze (0)

Submit
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium