Urządzenia pomiarowe z serii laserLOOK

Dodaj pierwszy komentarz

Przyrządy miernicze to wszelkiego rodzaju urządzenia przeznaczone do dokonywania pomiarów oraz obliczeń. Te wielofunkcyjne urządzenia sprawdzą się w użytku w branżach budowlano-remontowych, usprawniając codzienną pracę.
Jakiś czas temu w ofercie naszego sklepu pojawiły się dwa rodzaje urządzeń tego typu. Na naszej stronie znajdą Państwo dalmierze laserowe oraz lasery krzyżowe.
Dalmierze laserowe to precyzyjne i wszechstronne przyrządy, pozwalające na dokładny pomiar odległości pomiędzy obiektami. Ułatwiają codzienną pracę i mogą zastąpić kilka urządzeń jednocześnie, dzięki czemu wpływają na oszczędność miejsca oraz wygodę. Poza mierzeniem odległości, sprzęt oferuje również wykonywanie różnego rodzaju obliczeń. Dzięki temu, dalmierz może nam pomóc obliczyć powierzchnię oraz kubaturę pomieszczenia za pomocą funkcji logicznych, a wykorzystanie długości dwóch boków trójkąta pitagorejskiego, wyliczymy wysokość. Dodatkowo, zyskujemy sposobność odejmowania oraz dodawania zmierzonych odległości, a także uruchomienia pomiaru ciągłego, wyświetlającego zmierzone wartości minimalne i maksymalne. Pomiarów możemy dokonywać w metrach, stopach oraz calach.
W naszej serii laserLOOK znajdą Państwo dalmierze laserowe o różnym zasięgu pomiarowym, co pozwoli dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb.
Lasery krzyżowe z kolei, to wszechstronny i rozbudowany sprzęt emitujący krzyżujące się w pionie i poziomie wiązki laserowe. Tego typu urządzenia idealnie sprawdzą się w branży remontowo-wykończeniowej do wyznaczania pionów, poziomów oraz kątów. Cechują się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, zapewniających wytrzymałość i odporność, co pozwala na użytkowanie w trudniejszych warunkach.
W naszej ofercie znajdą Państwo lasery krzyżowe emitujące różną ilość wiązek laserowych. Posiadamy urządzenia 3-, 12- oraz 16-liniowe, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Komantarze (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl